STARK van SKGB-0720011: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & вifferentiëlen
Top Remklauw reparatieset producent
STARK Remklauw reparatieset koop voordelig bij Rexbo
Geleidebout, remklauw + OPC / +VXR Handgeschakeld Vooras Voor dienstvoertuigen Massief Vuistzadel Voor voertuigen met ABS Voor voertuigen met stuur rechts voor voertuigen met elektrische handrem Voor voertuigen zonder sportchassis Niet voor verhoogd laadvermogen Niet voor voertuigen met versterkte rem Frankrijk ATE STARK 4059191411375 online winkel

STARK Geleidebout, remklauw + OPC / +VXR Handgeschakeld Vooras Voor dienstvoertuigen Massief Vuistzadel Voor voertuigen met ABS Voor voertuigen met stuur rechts voor voertuigen met elektrische handrem Voor voertuigen zonder sportchassis Niet voor verhoogd laadvermogen Niet voor voertuigen met versterkte rem Frankrijk ATE
Artikel nummer: SKGB-0720011

Geleidebout, remklauw 4059191411375: rating
Evaluatie (0)
  • Remsysteem: ATE
  • Bouwjaar vanaf: 07/1987
  • Conditie: Geheel nieuw
12,72 €* Korting: 82%
2,29 €
incl. 21% BTW,
Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Voertuigtype: LT 35
  • Inbouwplaats: Vooras
  • Speciaalgebruikvoertuig: Voor dienstvoertuigen
  • Remschijftype: Massief
  • Remzadel uitvoering: Vuistzadel
  • Rem- / rijdynamiek: Voor voertuigen met ABS
  • Links-/rechtsbesturing: Voor voertuigen met stuur rechts
  • Chassis: Voor voertuigen zonder sportchassis
  • Laadvermogen: Niet voor verhoogd laadvermogen
  • Reminstallatie: Niet voor voertuigen met versterkte rem
  • Productieland van het voertuig: Frankrijk
  • Voor PR nummer: 1ZM,1ZG
  • Andere details
  • Producent: STARK
  • Soort: Geleidebout, remklauw
  • EAN: 4059191411375
STARK 4059191411375

STARK Geleidebout, remklauw 4059191411375 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
BMW 34111153200
BMW 34111157041
BMW 34111158200
CHEVROLET 15254670
CITROËN 443933
DAEWOO 11817100081
FORD 6087586
FORD 7201660
FORD 81AB2L527AA
JAGUAR C2C27297
JAGUAR JLM2213
JAGUAR JLM2249
KIA 0K20A33694
LAND ROVER LR000750
LAND ROVER LR003977
MERCEDES-BENZ 0004210818
MINI 34110141349
NISSAN 411399F500
OPEL 542880
OPEL 542881
OPEL 90009164
OPEL 90297771
PEUGEOT 443933
PORSCHE 92835194700
RENAULT 7701049101
SAAB 8955486
SAAB 8969651
SAAB 90297771
SEAT 251615219
SKODA 251615219
TALBOT 17679800
TOYOTA 4771505010
VAG 251615219
VOLVO 30648017
VOLVO 30666829
VOLVO 3342541
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Geleidebout, remklauw producent
BOSCH 1 987 470 506
ATE 11.8171-0008.1
NK 8999002
MEYLE 100 698 0008
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3270304
METZGER 113-1306X
METZGER 113-1442X
AUTOFREN SEINSA D7003C
ERT 400706
TEXTAR 48000100
ERT 410031
FRENKIT 812001
FRENKIT 812012
STARK SKGSK-1630018
STARK SKGB-0720008
RIDEX 1165G0019
JP GROUP 1161950100
STARK SKGB-0720011
sbs 13218999002
DT 4.50509
FEBEST 0574-MZ3
TOPRAN 110 713
JP GROUP 1161951210
AUTOMEGA 120014810
MAXGEAR 27-0269
AUTOFREN SEINSA D4612
BOSCH 1 987 470 603
MAXGEAR 27-0425
MAXGEAR 27-0482
RIDEX 2169G0012
KRAFT 6032057
KRAFT 6210055
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over STARK Geleidebout, remklauw SKGB-0720011
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Geleidebout, remklauw 4059191411375
(0)
4 Evaluatie Geleidebout, remklauw 4059191411375
(0)
3 Evaluatie Geleidebout, remklauw 4059191411375
(0)
2 Evaluatie Geleidebout, remklauw 4059191411375
(0)
1 Evaluatie Geleidebout, remklauw 4059191411375
(0)