RIDEX van 243G0004: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Cardanassen & differentieel
  • Carrosserie
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Vering / demping
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
Top Gloeibougie producent
RIDEX Gloeibougie koop voordelig bij Rexbo
Gloeibougie RIDEX 4059191651450 online winkel

RIDEX Gloeibougie
Artikel nummer: 243G0004

Gloeibougie 4059191651450: rating
Evaluatie (0)
  • Totale lengte [mm]: 92
  • Schroefdraadmaat: M10x1.0
  • Spanning (Volt): 11
  • Sleutelwijdte: 10
  • Gloeibougie uitvoering: Staafgloeibougie
  • Inbouwdiepte [mm]: 24,5
  • Weerstand [Ohm]: 0,5
  • Aantal: 5
  • Conditie: Geheel nieuw
5,55 €
(Prijs per stuk)
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Uitvoering: for vehicles without
  • Andere details
  • Producent: RIDEX
  • Soort: Gloeibougie
  • EAN: 4059191651450
RIDEX 4059191651450

RIDEX Gloeibougie 4059191651450 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
CITROËN 59624J
CITROËN / PEUGEOT 59624J
FORD 1037204
FORD 1669977
FORD 95VW6M090AA
FORD 95VW6M090AB
FORD AB
FORD USA 95VW6M090AA
FORD USA 95VW6M090AB
GENERAL MOTORS 009110724
GENERAL MOTORS 09110724
GENERAL MOTORS 095508494
GENERAL MOTORS 9110724
GENERAL MOTORS 93189648
GENERAL MOTORS 93196922
GENERAL MOTORS 95508494
GEO 95VW6M090AA
GEO 95VW6M090AB
MITSUBISHI M883828
MITSUBISHI MW30756065
NISSAN 1106500Q00
NISSAN 1106500Q0D
NISSAN 1106500QAA
NISSAN 1106500QAF
NISSAN 1106500QAG
NISSAN 11065BN701
OPEL 1214020
OPEL 1214082
OPEL 4402724
OPEL 4409469
OPEL 4416912
OPEL 88900722
OPEL 91158701
PEUGEOT 59624J
PIAGGIO 59624J
RENAULT 7700111323
RENAULT 7701069730
RENAULT 8200343855
RENAULT 8200421091
RENAULT 8200434855
RENAULT 8200464077
RENAULT 8200490950
RENAULT 8671004853
SUZUKI 1855067JG0
SUZUKI 1855067JG0000
SUZUKI 1855084A00
SUZUKI 1855084A00000
SUZUKI 1855084A00LCP
SUZUKI 1855084A50
SUZUKI 1855084A50000
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Gloeibougie producent
FEBI BILSTEIN 17979
SWAG 30 91 7979
VEMO V99-14-0005
BLUE PRINT ADG01848
SBP 02-RV003
STARK SKGP-1890003
MAPCO 7106
MAPCO 7802
RIDEX 243G0004
AUGER 105886
FEBI BILSTEIN 176247
SWAG 33 10 3433
TOPRAN 107 119
JP GROUP 1191800400
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711029
ERA 887003
FLENNOR FG9093
BOSCH 0 250 202 022
BERU GN855
NGK 1684
NGK 5605
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715012
DENSO DG-005
MAGNETI MARELLI 062900028304
JAPANPARTS B077
JAPANPARTS CE-502
VALEO 345104
CHAMPION CH271/002
DELPHI HDS342
FAE 74145
LUCAS DIESEL LP027
HIDRIA 13 721 659
CHAMPION CH271/102
BREMI 26002
DT Spare Parts 6.27310
ASHIKA 01-05-502
JAPKO 01502
MEYLE 100 020 2022
AUTOMEGA 150064610
AUTOMEGA 150106210
NGK 5909
NGK 6573
MAXGEAR 66-0004
MAXGEAR 66-0031
ERA 886006
ERA 886008
ERA 886020
NGK 90916
ASHIKA B077
JAPKO B077
BSG BSG 90-870-002
CHAMPION CH271
FAST FT82726
FAST FT82738
METZGER H1 659
HIDRIA H1 659
METZGER H1 737
MAPCO 7811
LUCAS LP027
DJ PARTS GP1187
KAMOKA KP022
KAMOKA KP032
KAMOKA KP046
ERA 887009
STARK SKGP-1890185
RIDEX 243G0186
ENERGY SZ0003
DENCKERMANN E300001
DENCKERMANN E300024
MEHA AUTOMOTIVE MH70105
MTR 12130370
FEBEST 23642-001
BERU GN018
VEMO V99-14-0051
MAGNETI MARELLI 062900071304
VALEO 345101
NIPPARTS J5715014
FEBI BILSTEIN 45045
HIDRIA 13 721 825
BREMI 26006
MEYLE 16-14 860 0010
SWAG 60 94 5045
BSG BSG 65-870-003
METZGER H1 825
HIDRIA H1 825
KAVO PARTS IGP-6504
MASTER-SPORT SZ-6-PCS-MS
LUCAS LP073
MAXGEAR 66-0086
FEBI BILSTEIN 176213
SWAG 33 10 3404
BOSCH 0 250 212 009
DT Spare Parts 6.27312
MAXGEAR 66-0071
DJ PARTS GP1204
AUGER 107495
MEHA AUTOMOTIVE MH70136
MTR 12130412
JAPANPARTS B103
JAPANPARTS CE-104
BLUE PRINT ADN11826
JAPKO 01104
ASHIKA B103
JAPKO B103
METZGER H1 977
IAP QUALITY PARTS 810-13160
FLENNOR FG9905
MTR MT6585
NGK 6001
NGK 6892
NGK 2408
NGK 1019
BERU Z57
VEMO V99-14-0021
CHAMPION L82C/T10
METZGER H1 656
IAP QUALITY PARTS 810-16030
LUCAS DIESEL LP073
IAP QUALITY PARTS 810-12065
HELLA 8EG 008 498-221
HIDRIA 13 721 656
HIDRIA H1 656
METZGER H5 113
AUGER 107489
NGK 4520
DUPLI COLOR 538834
DUPLI COLOR 598777
DUPLI COLOR 600890
DUPLI COLOR 672125
DUPLI COLOR 672286
DUPLI COLOR 807237
MOTIP 41870
MOTIP 44856
MOTIP 44865
MOTIP 45060
MOTIP 941870
MOTIP 944700
MOTIP 944856
MOTIP 944864
MOTIP 945060
DUPLI COLOR 672262
DUPLI COLOR 835308
MAXGEAR 66-0021
ERA 886011
NGK 9456
AUTOELECTRO AEK3694
FAST FT82747
KAMOKA KP050
DENCKERMANN E300013
BLUE PRINT ADC41813
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over RIDEX Gloeibougie 243G0004
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Gloeibougie 4059191651450
(0)
4 Evaluatie Gloeibougie 4059191651450
(0)
3 Evaluatie Gloeibougie 4059191651450
(0)
2 Evaluatie Gloeibougie 4059191651450
(0)
1 Evaluatie Gloeibougie 4059191651450
(0)