NGK van 3199: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Bougies producent
NGK Bougies koop voordelig bij Rexbo
Bougie Sleutelwijdte: 16 mm NGK 0087295131992 online winkel

NGK Bougie Sleutelwijdte: 16 mm
Artikel nummer: 3199

Bougie 0087295131992: rating
Evaluatie (0)
  • Sleutelwijdte: 16 mm
  • Buitendraad [mm]: 14,0
  • Schroefdraad lengte [mm]: 19,0
  • Motorcode: M52 B20
  • Vonklengte [mm]: 3,5
  • Bougie: Raam SAE aansluiting, Platium-middelelektrode, 4-massa elektrode, Ontstoring, 5kOhm, Met flenszitting
  • Conditie: Geheel nieuw
14,16 €* Korting: 15%
12,04 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: NGK
  • Soort: Bougie
  • EAN: 0087295131992
NGK 0087295131992

NGK Bougie 0087295131992 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALPINA 12129071003
BMW 0030548
BMW 0037607
BMW 0037608
BMW 0141871
BMW 12120030548
BMW 12120037607
BMW 12120037608
BMW 12120141871
BMW 12121435955
BMW 12121435956
BMW 12129071003
BMW 1435955
BMW 1435956
BMW 9071003
MINI 0030548
MINI 0037607
MINI 0037608
MINI 0141871
MINI 12120030548
MINI 12120037607
MINI 12120037608
MINI 12120141871
MINI 12121435955
MINI 12121435956
MINI 12129071003
MINI 1435955
MINI 1435956
MINI 9071003
NGK BKR6EQUP
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Bougie producent
BERU Z237
NGK 3199
NGK 6343
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
MAGNETI MARELLI 062110120312
FEBI BILSTEIN 13518
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0023
BOSCH 0 242 236 562
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE223
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990005
STARK SKSP-1990035
DT 4.67509
RIDEX 686S0005
TOPRAN 501 331
BRISK 1372
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
NGK 90852
RIDEX 686S0006
RIDEX 686S0036
STARK SKSP-19990321
RIDEX 686S0323
STARK SKSP-19990322
RIDEX 686S0324
MAGNETI MARELLI 062609000028
MAGNETI MARELLI 062709000076
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over NGK Bougie 3199
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Bougie 0087295131992
(0)
4 Evaluatie Bougie 0087295131992
(0)
3 Evaluatie Bougie 0087295131992
(0)
2 Evaluatie Bougie 0087295131992
(0)
1 Evaluatie Bougie 0087295131992
(0)