YUASA van YBX3005: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
YUASA Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu Alternative fitment voor voertuigen zonder start/stop Voor koude klimaatzones Japan Met handgreep N YUASA 2217840010020 online winkel

YUASA Accu Alternative fitment voor voertuigen zonder start/stop Voor koude klimaatzones Japan Met handgreep N YBX3000
Artikel nummer: YBX3005

Accu 2217840010020: rating
Evaluatie (0)
  • Houderuitvoering: N
  • Spanning (Volt): 12
  • Koudstartstroom EN (A): 500
  • Batterij (vermogen Ah): 60
  • Poolvolgorde:
  • Gewicht geladen (kg): 15,5
  • Aansluittechniek: T1
  • Lengte [mm]: 232
  • Breedte [mm]: 175
  • Hoogte [mm]: 225
  • Batterij/accu: Met handgreep, Met laadniveau weergave, Loodaccu
  • Productlijn: YBX3000
  • Kenmerken: SMF
  • Bouwjaar vanaf: 07/1983
  • Conditie: Geheel nieuw
112,85 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Houderuitvoering: N
  • Uitvoering: voor voertuigen zonder start/stop
  • Motorcode: GA16DE
  • Katalysatortype: 20
  • Aantal: 2
  • Klimaatzones: Voor koude klimaatzones
  • Productieland van het voertuig: Japan
  • Andere details
  • Producent: YUASA
  • Soort: Accu
  • EAN: 2217840010020
YUASA 2217840010020

YUASA Accu 2217840010020 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
CITROËN/PEUGEOT 5600ST
FORD YU2J10655JA4A
HONDA 31500S1AG11
HONDA 31500S1AG11HE
HYUNDAI 01579A107K
HYUNDAI E37101C060
KIA 01579A107K
KIA E37101C060
MAZDA FE0518520
MAZDA FE05185209B
MAZDA N25618520
MITSUBISHI 8201A137
MITSUBISHI MR405879
MITSUBISHI MR452570
MITSUBISHI MR973627
NISSAN 2441006H73
NISSAN KE24060J00
NISSAN KE24089928
NISSAN KE24160J00
SANTANA 3361077E61
SUZUKI 3361077E61
TOYOTA 288000D140
TOYOTA 2880015050
TOYOTA 2880015060
TOYOTA 2880016151
TOYOTA 2880042030
TOYOTA 2880042040
TOYOTA 2880042041
TOYOTA 2880042061
TOYOTA 2880043262
TOYOTA 288005550283
TOYOTA 2880064010
TOYOTA 28800YZZAE
TOYOTA 9098205030
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu producent
EXIDE EA654
EXIDE EB604
VARTA 5604080543132
VARTA 5604100543132
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S40 240
VEMO V99-17-0025
CENTRA CB604
CENTRA CA654
YUASA YBX3005
YUASA YBX3027
MAGNETI MARELLI 069060390006
MAGNETI MARELLI 069065580007
VMF 56068
VMF 56219
MASTER-SPORT 750604802
MASTER-SPORT 780585002
IPSA TMSG60A
MAGNETI MARELLI 067060460001
MAGNETI MARELLI 067060510001
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0021
TAB 212860
TAB 246860
TAB 246865
ERA S56014
ERA S56017
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0302
ERA S56010
ERA S56511
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over YUASA Accu YBX3005
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu 2217840010020
(0)
4 Evaluatie Accu 2217840010020
(0)
3 Evaluatie Accu 2217840010020
(0)
2 Evaluatie Accu 2217840010020
(0)
1 Evaluatie Accu 2217840010020
(0)