VMF van 56219: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
VMF Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Kofferruimte VMF 8717545593233 online winkel

VMF Accu / Batterij Kofferruimte
Artikel nummer: 56219

Accu / Batterij 8717545593233: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 62
  • Hoogte (mm): 190
  • Breedte (mm): 175
  • Lengte (mm): 242
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Pooluitvoering: 1
  • Koudstartstroom EN (A): 540
  • Inbouwplaats: Kofferruimte
  • Conditie: Geheel nieuw
80,28 €* Korting: 15%
68,24 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: VMF
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 8717545593233
VMF 8717545593233

VMF Accu / Batterij 8717545593233 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 000915105AD
AUDI 000915105DE
AUDI 1J0915105A
AUDI 1J0915105AC
AUDI 535915105
AUDI 5GM915105D
AUDI 5GM915105E
AUDI 5K0915105D
AUDI 5K0915105E
AUDI 8D0915105B
AUDI 8D0915105G
AUDI 8K0915105G
AUDI 8K0915105H
AUDI 8N7915105
AUDI 8N7915105A
AUDI 8ZO915105
AUSTIN 8E0915105G
AUWÄRTER 8E0915105H
AWD 8E0915105L
BARREIROS 5KD915105D
BARREIROS JZW915105
BENTLEY 1J0915105AD
BMW 61211371405
BMW 61212158122
BMW 61214141568
BMW 61216927453
BMW 61218361186
BMW 61218361187
BMW 61218377135
BMW 61218377136
BMW 61218377139
BMW 61218381708
BMW 61219069235
CHEVROLET 13165237
CHEVROLET 13390020GK
CHEVROLET 13502765
CHEVROLET 13576428
CHEVROLET 19001185
CHEVROLET 3640197
CHEVROLET 95492105
CHEVROLET 95520283
CHEVROLET 95951010
CHEVROLET EC0730007
CITROËN 1609232680
CITROËN 1615090380
CITROËN 5600JW
CITROËN 5600JY
CITROËN 5600KH
CITROËN 5600NN
CITROËN 5600QP
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA640
EXIDE EA722
EXIDE EA770
EXIDE EB620
EXIDE EB712
EXIDE EB740
EXIDE EC550
EXIDE EC700
VARTA 5544000533162
VARTA 5564000483122
VARTA 5601270543132
VARTA 5604080543132
VARTA 5634000613162
VARTA 5724090683132
BOSCH 0 092 S30 050
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S40 060
BOSCH 0 092 S40 070
BOSCH 0 092 S40 080
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 050
BOSCH 0 092 S50 080
CENTRA CA640
CENTRA CA722
CENTRA CA770
CENTRA CB620
CENTRA CB740
CENTRA CC550
VEMO V99-17-0025
CENTRA CB712
CENTRA CC700
YUASA YBX3027
YUASA YBX3096
YUASA YBX3100
YUASA YBX5027
YUASA YBX5100
MAGNETI MARELLI 067300290005
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069064640007
MAGNETI MARELLI 069070640005
MAGNETI MARELLI 069072720007
MAGNETI MARELLI 069074680006
MAGNETI MARELLI 069077760007
VMF 55054
VMF 55559
MAXGEAR 556 400 048
VMF 56219
MAXGEAR 574 104 068
VMF 57412
MASTER-SPORT 750554802
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780665902
MASTER-SPORT 780787202
MASTER-SPORT 790706500
YUASA YBX1027
MASTER-SPORT 780888002
Continental 2800012021280
Continental 2800012023280
RIDEX 1S0003
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
MAXGEAR 85-0014
RIDEX 1S0009
RIDEX 1S0039
RIDEX 1S0104
TAB 189063
TAB 189065
TAB 189072
TAB 189080
TAB 246055
TAB 246073
TAB 246074
TAB 246455
ERA S56017
CARTECHNIC 40 27289 03765 3
EMPEX 56-045
EMPEX 56-048
EMPEX 56-524
EMPEX 56-539
MAXGEAR 556400048 D722
MAXGEAR 560127054 D722
MAXGEAR 572409068 D722
MAXGEAR 574104068 D722
MAXGEAR 85-0041
MAXGEAR 85-0043
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0277
RIDEX 1S0280
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0290
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0296
RIDEX 1S0299
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0305
RIDEX 1S0308
VOLTMASTER 55559
VOLTMASTER 55650
VOLTMASTER 56207
VOLTMASTER 57012
VOLTMASTER 57402
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over VMF Accu / Batterij 56219
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593233
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593233
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593233
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593233
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593233
(0)