BOSCH van 0 092 S50 080: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
BOSCH Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu voor voertuigen zonder start/stop Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar BOSCH 4047023479617 online winkel

BOSCH Accu voor voertuigen zonder start/stop Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar S5
Artikel nummer: 0 092 S50 080

Accu 4047023479617: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 77
  • Koudstartstroom EN (A): 780
  • Lengte [mm]: 278
  • Breedte [mm]: 175
  • Hoogte [mm]: 190
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Pooluitvoering: 1
  • Productlijn: S5
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: L3
  • Bouwjaar vanaf: 12/1986
  • Conditie: Geheel nieuw
166,15 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Voertuigtype: <BT12>
  • Passende adapter: 0 189 999 020
  • Uitvoering: voor voertuigen zonder start/stop
  • Batterij/accu: Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar
  • Andere details
  • Producent: BOSCH
  • Soort: Accu
  • EAN: 4047023479617
BOSCH 4047023479617

BOSCH Accu 4047023479617 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 50503182
AUDI 000915105AE
AUDI 000915105AF
AUDI 1H0915105C
AUDI 4D0915105
AUDI 4D0915105A
AUDI 4F0915105A
AUDI 7D0915105C
AUDI 7L0915105
BMW 61214141569
BMW 61216917884
BMW 61217604813
BMW 61217604814
BMW 61217604816
BMW 61218361192
BMW 61218361193
BMW 61218381726
BMW 61218381734
BMW 61218381741
BOSCH 12V77Ah780A
BOSCH 577400078
BOSCH S5008
CHEVROLET 93453874
CITROËN 1609232480
CITROËN 5600GR
CITROËN 5600OR
CITROËN 5600QA
CITROËN 5600RC
CITROËN 5600RW
CITROËN 5600SL
CITROËN 5600SX
CITROËN 5600TC
CITROËN 7905525567
CITROËN 7905525777
CITROËN E364043
CITROËN/PEUGEOT 7905525777
FIAT 1334384080
FIAT 46413856
FIAT 46810025
FIAT 50503179
FIAT 50503182
FIAT 51778213
FIAT 60627931
FIAT 60672124
FIAT 60672128
FIAT 60677708
FIAT 60779202
FIAT 71716988
FIAT 71719456
FIAT 71730468
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu producent
EXIDE EA770
EXIDE EB740
EXIDE EK700
VARTA 5740120683132
VARTA 5774000783162
BOSCH 0 092 S30 080
BOSCH 0 092 S40 080
BOSCH 0 092 S50 080
CENTRA CA770
CENTRA CB740
IPSA TME70
BOSCH 0 092 S5A 080
VARTA 570901076D852
CENTRA CB800
CENTRA CK700
EXIDE EB800
YUASA YBX3096
YUASA YBX5096
YUASA YBX9096
MAGNETI MARELLI 067300330005
MAGNETI MARELLI 067300290005
MAGNETI MARELLI 067300460005
MAGNETI MARELLI 069070760009
MAGNETI MARELLI 069074680006
MAGNETI MARELLI 069077760007
MAGNETI MARELLI 069080640006
MAXGEAR 574 104 068
VMF 57412
MASTER-SPORT 780727002
MASTER-SPORT 780787202
DT Spare Parts 9.67430
MASTER-SPORT 780716002
MASTER-SPORT 780888002
MAGNETI MARELLI 067070760003
MAGNETI MARELLI 067074650001
MAGNETI MARELLI 067075720002
Continental 2800012006280
Continental 2800012023280
Continental 2800012024280
RIDEX 1S0005
FAST FT75208
MAXGEAR 85-0014
RIDEX 1S0009
DT Spare Parts 9.67430SP
TAB 113812
TAB 189072
TAB 189080
TAB 207875
TAB 246073
TAB 246074
ERA A57012
ERA S57411
ERA S57715
CARTECHNIC 40 27289 03561 1
EMPEX 56-045
EMPEX 56-048
EMPEX 56-539
MAXGEAR 574104068 D722
MAXGEAR 85-0041
RIDEX 1S0275
RIDEX 1S0277
RIDEX 1S0284
RIDEX 1S0286
RIDEX 1S0287
RIDEX 1S0294
RIDEX 1S0296
RIDEX 1S0303
RIDEX 1S0305
ProfiPower PP-740
VOLTMASTER 57402
MAXGEAR 85-0051
BOSCH 0 092 P00 080
BOSCH 0 092 PA0 080
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over BOSCH Accu 0 092 S50 080
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu 4047023479617
(0)
4 Evaluatie Accu 4047023479617
(0)
3 Evaluatie Accu 4047023479617
(0)
2 Evaluatie Accu 4047023479617
(0)
1 Evaluatie Accu 4047023479617
(0)