VMF van 55054: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
VMF Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Beenruimte VMF 8717545592892 online winkel

VMF Accu / Batterij Beenruimte
Artikel nummer: 55054

Accu / Batterij 8717545592892: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 52
  • Hoogte (mm): 190
  • Breedte (mm): 175
  • Lengte (mm): 207
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Pooluitvoering: 1
  • Koudstartstroom EN (A): 470
  • Inbouwplaats: Beenruimte
  • Conditie: Geheel nieuw
78,12 €* Korting: 15%
66,40 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: VMF
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 8717545592892
VMF 8717545592892

VMF Accu / Batterij 8717545592892 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 000915105DC
AUDI 1J0915105
AUDI 1J0915105D
AUDI 5GM915105C
AUDI 5K0915105C
AUDI 7N0915105
AUDI 8D0915105A
AUDI 8D0915105F
BMW 61211371404
BMW 61212158121
BMW 61217567386
BMW 61217567390
BMW 61217586963
BMW 61217593552
BMW 61218363890
BMW 61218376449
BMW 61218376453
BMW 61218377120
BMW 61218377123
BMW 61218377139
BMW 61218377140
BMW 61219069234
CHEVROLET 13165236
CHEVROLET 13390019GJ
CHEVROLET 13502368
CHEVROLET 93189920
CITROËN 1609232280
CITROËN 1615090480
CITROËN 5600JZ
CITROËN 5600KJ
CITROËN 5600LR
CITROËN 5600QN
CITROËN 5600TN
CITROËN 5600X2
CITROËN 7905525547
FIAT 46756131
FIAT 46756136
FIAT 46810022
FIAT 46820313
FIAT 46832509
FIAT 468325090
FIAT 46832714
FIAT 50500212
FIAT 51760193
FIAT 51760308
FIAT 51761145
FIAT 51763095
FIAT 51767152
FIAT 51778211
FIAT 51780106
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA530
EXIDE EA602
EXIDE EA640
EXIDE EB440
EXIDE EB500
EXIDE EB542
EXIDE EB620
EXIDE EC440
EXIDE EL600
VARTA 5524000473132
VARTA 5544000533162
VARTA 5604080543132
BOSCH 0 092 S30 020
BOSCH 0 092 S30 050
BOSCH 0 092 S40 020
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S50 020
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA530
CENTRA CA640
CENTRA CB440
CENTRA CB500
CENTRA CB620
VARTA 5444010423132
BOSCH 0 092 S40 001
IPSA TM54P
EXIDE EA612
EXIDE EB602
VEMO V99-17-0025
CENTRA CC440
CENTRA CA612
CENTRA CB602
CENTRA CL600
YUASA YBX3012
YUASA YBX3027
YUASA YBX3075
YUASA YBX3202
YUASA YBX5012
YUASA YBX5027
MAGNETI MARELLI 067300210005
MAGNETI MARELLI 067300240005
MAGNETI MARELLI 069044360005
MAGNETI MARELLI 069044400006
MAGNETI MARELLI 069050450006
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069060540006
MAGNETI MARELLI 069061600007
MAGNETI MARELLI 069064640007
MAXGEAR 545 412 040
VMF 55054
MAXGEAR 556 400 048
VMF 56219
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 750554802
MASTER-SPORT 780453607
MASTER-SPORT 780554801
MASTER-SPORT 780554802
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780665902
VMF EFB560560
BOSCH F 026 T02 310
YUASA YBX1012
YUASA YBX1027
MASTER-SPORT 780484502
Continental 2800012019280
Continental 2800012021280
RIDEX 1S0003
MAXGEAR 85-0010
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
RIDEX 1S0026
TAB 189054
TAB 189058
TAB 189063
TAB 207860
TAB 212060
TAB 246045
TAB 246050
TAB 246055
TAB 246455
ERA S54214
ERA S55211
ERA S56017
EMPEX 56-008
EMPEX 56-014
EMPEX 56-020
EMPEX 56-506
EMPEX 56-812
MAXGEAR 545412040 D722
MAXGEAR 556400048 D722
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0302
VOLTMASTER 54459
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over VMF Accu / Batterij 55054
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 8717545592892
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 8717545592892
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 8717545592892
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 8717545592892
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 8717545592892
(0)