VARTA van 5524000473132: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
VARTA Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu Beenruimte voor voertuigen met start/stop VARTA 4016987119488 online winkel

VARTA Accu Beenruimte voor voertuigen met start/stop BLUE dynamic
Artikel nummer: 5524000473132

Accu 4016987119488: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 52
  • Koudstartstroom EN (A): 470
  • Poolvolgorde:
  • Pooluitvoering: 1
  • Houderuitvoering: B13
  • Lengte [mm]: 207
  • Breedte [mm]: 175
  • Hoogte [mm]: 190
  • Let op de serviceinformatie:
  • Productlijn: BLUE dynamic
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: L1
  • Inbouwplaats: Beenruimte
  • Conditie: Geheel nieuw
86,61 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Uitvoering: voor voertuigen met start/stop
  • Andere details
  • Producent: VARTA
  • Soort: Accu
  • EAN: 4016987119488
VARTA 4016987119488

VARTA Accu 4016987119488 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 000915105DC
AUDI 1J0915105
AUDI 1J0915105D
AUDI 5GM915105C
AUDI 5K0915105C
AUDI 8D0915105A
AUDI 8D0915105F
BMW 61211371404
BMW 61212158121
BMW 61218363890
BMW 61218376449
BMW 61218376453
BMW 61218377120
BMW 61218377123
BMW 61219069234
CHEVROLET 13165236
CHEVROLET 13390019GJ
CHEVROLET 88864528
CHEVROLET 93189920
CHEVROLET 94523672
CITROËN 1608480580
CITROËN 1609232280
CITROËN 1615090480
CITROËN 5600JZ
CITROËN 5600KJ
CITROËN 5600LR
CITROËN 5600PY
CITROËN 5600QN
CITROËN 5600TN
CITROËN 5600X2
CITROËN 7905525547
CITROËN E364041
FIAT 46820313
FIAT 51867609
FIAT 51867610
FIAT 6000627544
FIAT 71716987
FIAT 71748640
FIAT 71751133
FIAT 71751134
FIAT 71751139
FORD 1581453
FORD 2130410
FORD 2416917
FORD 9S5110655C1A
FORD HAMJ10655DAA
FORD KAMJ10655PDAA
FORD ME8U2J10655LA
FORD ME8U2JP10655LA
HONDA 31500SWWE11
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu producent
EXIDE EA530
EXIDE EA602
EXIDE EB440
EXIDE EB500
EXIDE EB542
EXIDE EC440
EXIDE EL600
VARTA 5524000473132
BOSCH 0 092 S30 020
BOSCH 0 092 S40 020
BOSCH 0 092 S50 020
CENTRA CA530
CENTRA CB440
CENTRA CB500
CENTRA CC400
VARTA 5444010423132
BOSCH 0 092 S40 001
IPSA TM54P
EXIDE EA612
EXIDE EB602
CENTRA CC440
EXIDE EC400
CENTRA CA612
CENTRA CB602
CENTRA CL600
YUASA YBX3012
YUASA YBX3075
YUASA YBX3202
YUASA YBX5012
MAGNETI MARELLI 067300210005
MAGNETI MARELLI 067300240005
MAGNETI MARELLI 069040320005
MAGNETI MARELLI 069044360005
MAGNETI MARELLI 069044400006
MAGNETI MARELLI 069050360001
MAGNETI MARELLI 069050450006
MAGNETI MARELLI 069050480001
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069060540006
MAGNETI MARELLI 069060640008
MAGNETI MARELLI 069061600007
MAXGEAR 545 412 040
VMF 55054
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 780453607
MASTER-SPORT 780554801
MASTER-SPORT 780554802
MASTER-SPORT 780555002
VMF EFB560560
BOSCH F 026 T02 310
YUASA YBX1012
MASTER-SPORT 780484502
MAGNETI MARELLI 067050450001
Continental 2800012019280
MAXGEAR 85-0001
FAST FT75201
FAST FT75203
FAST FT75204
MAXGEAR 85-0010
RIDEX 1S0026
TAB 189054
TAB 189058
TAB 207860
TAB 212060
TAB 246045
TAB 246050
ERA S54214
ERA S55211
EMPEX 56-003
EMPEX 56-008
EMPEX 56-014
EMPEX 56-020
EMPEX 56-506
EMPEX 56-812
MAXGEAR 545412040 D722
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 85-0042
ERA S54410
VOLTMASTER 54010
VOLTMASTER 54459
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over VARTA Accu 5524000473132
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu 4016987119488
(0)
4 Evaluatie Accu 4016987119488
(0)
3 Evaluatie Accu 4016987119488
(0)
2 Evaluatie Accu 4016987119488
(0)
1 Evaluatie Accu 4016987119488
(0)