VEMO van V99-17-0025: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
VEMO Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Kofferruimte VW lijstadapter Uitstroombeveiligd VEMO 4046001644528 online winkel

VEMO Accu / Batterij Kofferruimte VW lijstadapter Uitstroombeveiligd
Artikel nummer: V99-17-0025

Accu / Batterij 4046001644528: rating
Evaluatie (0)
  • Gewicht (kg): 13,8
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 60
  • Hoogte (mm): 190
  • Breedte (mm): 175
  • Lengte (mm): 242
  • Koudstartstroom EN (A): 540
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B3/B4
  • Batterij/accu: Met laadniveau weergave, Uitstroombeveiligd, Onderhoudsvrij
  • DIN / ISO: L2
  • Inbouwplaats: Kofferruimte
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 17,5
  • Verpakkingshoogte [cm]: 19
  • Verpakkingsdiepte [cm]: 24,2
  • Conditie: Geheel nieuw
188,84 €* Korting: 15%
160,51 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Inbouwplaats: Kofferruimte
  • adapteruitvoering: VW lijstadapter
  • Andere details
  • Producent: VEMO
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 4046001644528
VEMO 4046001644528

VEMO Accu / Batterij 4046001644528 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 46227867
AUDI 000915105AC
AUDI 000915105AD
AUDI 000915105DE
AUDI 1J0915105AC
AUDI 1J0915105E
AUDI 535915105
AUDI 5GM915105D
AUDI 5GM915105E
AUDI 5K0915105D
AUDI 5K0915105E
AUDI 8E0915105A
AUDI 8E0915105G
AUDI 8K0915105G
AUDI 8K0915105H
AUDI 8Z0915105
AUSTIN 8E0915105G
AUWÄRTER 8E0915105H
AWD 8E0915105L
BARREIROS 5KD915105D
BARREIROS JZW915105
BMW 61216927453
BMW 61218361187
BMW 61218377135
BMW 61218377136
BMW 61218377139
BMW 61218377140
BMW 61218381708
BMW 61218381709
BMW 6927453
BMW 8361187
BMW 8377135
BMW 8377136
BMW 8377139
BMW 8377140
BMW 8381708
BMW 8381709
CHEVROLET 13165237
CHEVROLET 13390020GK
CHEVROLET 13502765
CHEVROLET 13576428
CHEVROLET 95492105
CHEVROLET 95520283
CHEVROLET 95951010
CHEVROLET EC0730007
CITROËN 1609232680
CITROËN 1615090380
CITROËN 5600JW
CITROËN 5600KH
CITROËN 5600QP
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA640
EXIDE EA770
EXIDE EB620
EXIDE EB740
EXIDE EC700
VARTA 5544000533162
VARTA 5601270543132
VARTA 5604080543132
VARTA 5614000603162
VARTA 5634000613162
BOSCH 0 092 S30 050
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S40 060
BOSCH 0 092 S40 080
BOSCH 0 092 S50 020
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 050
BOSCH 0 092 S50 080
CENTRA CA640
CENTRA CA770
CENTRA CB620
CENTRA CB740
VEMO V99-17-0025
CENTRA CC700
YUASA YBX3027
YUASA YBX3096
YUASA YBX5027
MAGNETI MARELLI 067300290005
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069064640007
MAGNETI MARELLI 069070640005
MAGNETI MARELLI 069074680006
MAGNETI MARELLI 069077760007
VMF 55054
VMF 55559
MAXGEAR 556 400 048
VMF 56077
VMF 56219
MAXGEAR 574 104 068
VMF 57412
MASTER-SPORT 750554802
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780665902
MASTER-SPORT 780787202
MASTER-SPORT 790706500
YUASA YBX1027
MASTER-SPORT 780888002
Continental 2800012020280
Continental 2800012021280
Continental 2800012023280
RIDEX 1S0003
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
MAXGEAR 85-0014
RIDEX 1S0009
TAB 189058
TAB 189063
TAB 189065
TAB 189072
TAB 189080
TAB 246055
TAB 246073
TAB 246074
TAB 246455
ERA S56017
CARTECHNIC 40 27289 03765 3
EMPEX 56-045
EMPEX 56-048
EMPEX 56-524
EMPEX 56-539
MAXGEAR 556400048 D722
MAXGEAR 560127054 D722
MAXGEAR 574104068 D722
MAXGEAR 85-0041
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0277
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0296
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0305
VOLTMASTER 56207
VOLTMASTER 57012
VOLTMASTER 57402
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over VEMO Accu / Batterij V99-17-0025
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 4046001644528
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 4046001644528
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 4046001644528
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 4046001644528
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 4046001644528
(0)