TAB van 207875: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
TAB Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Kofferruimte Voor speciale voertuigen voor voertuigen zonder start/stop niet voor koude klimaatzones Spanje Groot-Brittannië TAB 207875 online winkel

TAB Accu / Batterij Kofferruimte Voor speciale voertuigen voor voertuigen zonder start/stop niet voor koude klimaatzones Spanje Groot-Brittannië Motion Pasted
Artikel nummer: 207875

Accu / Batterij 207875: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 75
  • Koudstartstroom EN (A): 560
  • Poolvolgorde: 00
  • Houderuitvoering: B13
  • Lengte (mm): 278
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 190
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • Versie: Motion Pasted
  • Bouwjaar vanaf: 11/2009
  • Gewicht geladen (kg): 19,2
  • Conditie: Geheel nieuw
156,32 €* Korting: 15%
132,87 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten excl. toeslag voor volumineuze goederen
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Speciaalgebruikvoertuig: Voor speciale voertuigen
  • Klimaatzones: niet voor koude klimaatzones
  • niet voor landenuitvoering: Spanje
  • Productieland van het voertuig: Groot-Brittannië
  • voor SA code: ED4/MJ7/MJ6/ZW1
  • niet voor SA code: B03
  • Andere details
  • Producent: TAB
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 207875
TAB 207875

TAB Accu / Batterij 207875 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 0000007571547
ALFA ROMEO 0000046413856
ALFA ROMEO 0000050503182
ALFA ROMEO 0000060672124
ALFA ROMEO 0000060677708
ALFA ROMEO 0000060779202
ALFA ROMEO 0000071716988
ALFA ROMEO 0000071719456
ALFA ROMEO 0000071730468
ALFA ROMEO 0000071731659
ALFA ROMEO 0000071736356
ALFA ROMEO 0000071747718
ALFA ROMEO 0000071751143
ALFA ROMEO 46413856
ALFA ROMEO 46810025
ALFA ROMEO 50503182
ALFA ROMEO 51778213
ALFA ROMEO 60651351
ALFA ROMEO 60668198
ALFA ROMEO 60672127
ALFA ROMEO 60677708
ALFA ROMEO 60778727
ALFA ROMEO 60779202
ALFA ROMEO 71751146
AUDI 1H0915105A
AUDI 1H0915105C
AUDI 1J0915105C
AUDI 1J0915105G
AUDI 1J0915105M
AUDI 1J0915105N
AUDI 1L0915105E
AUDI 4D0915105
AUDI 4D0915105A
AUDI 4F0915105A
AUDI 7D0915105C
BMW 61214141569
BMW 61217550493
BMW 61217604813
BMW 61217604814
BMW 61217604816
BMW 61218361192
BMW 61218361195
BMW 61218376451
BMW 61218381741
BMW 61218381747
BMW 61218381748
CITROËN 00005600GR
CITROËN 00005600RC
CITROËN 00005600RW
CITROËN 00005600SL
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA770
EXIDE EB740
EXIDE EB802
VARTA 5704090643122
VARTA 5740120683132
VARTA 5774000783162
BOSCH 0 092 S30 080
BOSCH 0 092 S40 080
BOSCH 0 092 S50 080
BOSCH 0 092 S50 100
CENTRA CA770
CENTRA CB740
VARTA 5804000743132
BOSCH 0 092 S40 110
CENTRA CB802
CENTRA CB800
EXIDE EB800
YUASA YBX3096
YUASA YBX5096
YUASA YBX5110
MAGNETI MARELLI 067300330005
MAGNETI MARELLI 067300290005
MAGNETI MARELLI 067300460005
MAGNETI MARELLI 069074680006
MAGNETI MARELLI 069077760007
MAGNETI MARELLI 069080640006
MAXGEAR 574 104 068
VMF 57412
VMF 58035
VMF 58043
MASTER-SPORT 780727002
MASTER-SPORT 780787202
MASTER-SPORT 780858502
MASTER-SPORT 790807300
MASTER-SPORT 780716002
MASTER-SPORT 780888002
Continental 2800012023280
Continental 2800012024280
RIDEX 1S0005
MAXGEAR 85-0014
RIDEX 1S0009
TAB 113812
TAB 189072
TAB 189080
TAB 189085
TAB 207875
TAB 246073
TAB 246074
ERA S57411
ERA S57715
CARTECHNIC 40 27289 03561 1
EMPEX 56-045
EMPEX 56-048
EMPEX 56-053
EMPEX 56-539
MAXGEAR 574104068 D722
MAXGEAR 85-0041
RIDEX 1S0275
RIDEX 1S0277
RIDEX 1S0284
RIDEX 1S0294
RIDEX 1S0296
RIDEX 1S0303
RIDEX 1S0305
ProfiPower PP-740
VOLTMASTER 57402
VOLTMASTER 58008
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over TAB Accu / Batterij 207875
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 207875
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 207875
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 207875
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 207875
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 207875
(0)