TAB van 189058: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
TAB Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij voor voertuigen zonder start/stop voor VW adapter TAB 189058 online winkel

TAB Accu / Batterij voor voertuigen zonder start/stop voor VW adapter Magic
Artikel nummer: 189058

Accu / Batterij 189058: rating
Evaluatie (0)
  • Batterij (vermogen Ah): 55
  • Spanning (Volt): 12
  • Koudstartstroom EN (A): 560
  • Lengte (mm): 207
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 190
  • Houderuitvoering: B13
  • Gewicht geladen (kg): 12.8
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: DIN 55510 SMF
  • Versie: Magic
  • Poolvolgorde: 00
  • Uitvoering: voor voertuigen zonder start/stop
  • Conditie: Geheel nieuw
104,40 €* Korting: 15%
88,74 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: TAB
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 189058
TAB 189058

TAB Accu / Batterij 189058 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 606777030
AUDI 000915105DC
AUDI 5K0915105C
AUDI 7N0915105
BMW 61217567386
BMW 61217567390
BMW 61217586963
BMW 61217593552
BMW 61218377140
CHEVROLET 13502368
CITROËN 5600TP
CITROËN 5600Y0
DACIA 6001547710
FIAT 46756131
FIAT 46756136
FIAT 46810022
FIAT 46832509
FIAT 468325090
FIAT 46832714
FIAT 50500212
FIAT 51760193
FIAT 51760308
FIAT 51761145
FIAT 51763095
FIAT 51767152
FIAT 51778211
FIAT 51780106
FIAT 51780107
FIAT 51780108
FIAT 51784852
FIAT 51810270
FIAT 60677703
FIAT 60778721
FIAT 60778722
FIAT 60778723
FIAT 60778724
FIAT 71715111
FIAT 71730453
FIAT 71730466
FIAT 71731658
FIAT 7571546
FIAT 7571581
FIAT 7699835
FORD 1U2J10655A4A
FORD 3U2J10655AA
HYUNDAI 371100N200
HYUNDAI 371101C101
HYUNDAI 371101J680
HYUNDAI 3711025000
HYUNDAI 371104P680
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA530
EXIDE EB500
EXIDE EB620
VARTA 5444020443132
VARTA 5454120403122
VARTA 5524000473132
VARTA 5544000533162
BOSCH 0 092 S30 020
BOSCH 0 092 S30 050
BOSCH 0 092 S40 010
BOSCH 0 092 S40 020
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S50 020
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA530
CENTRA CB500
CENTRA CB620
IPSA TM54P
VEMO V99-17-0025
YUASA YBX3012
YUASA YBX3027
YUASA YBX3063
YUASA YBX5012
YUASA YBX5027
MAGNETI MARELLI 067300210005
MAGNETI MARELLI 067300240005
MAGNETI MARELLI 069050450006
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069062540006
VMF 54459
VMF 54465
MAXGEAR 545 412 040
VMF 55054
MAXGEAR 556 400 048
VMF 56219
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 750554802
MASTER-SPORT 780453607
MASTER-SPORT 780454802
MASTER-SPORT 780484501
MASTER-SPORT 780554801
MASTER-SPORT 780554802
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780665902
YUASA YBX1012
YUASA YBX1027
MASTER-SPORT 780484502
Continental 2800012019280
Continental 2800012021280
RIDEX 1S0003
MAXGEAR 85-0009
MAXGEAR 85-0010
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
TAB 189054
TAB 189058
TAB 189063
TAB 246045
TAB 246050
TAB 246055
TAB 246455
TAB 246646
ERA S54414
ERA S54515
ERA S55211
CARTECHNIC 40 27289 03559 8
EMPEX 56-014
EMPEX 56-020
MAXGEAR 545412040 D722
MAXGEAR 556400048 D722
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0302
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over TAB Accu / Batterij 189058
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 189058
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 189058
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 189058
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 189058
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 189058
(0)