TAB van 189054: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
TAB Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Kofferruimte Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar Ford pooladapter TAB 189054 online winkel

TAB Accu / Batterij Kofferruimte Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar Ford pooladapter Magic
Artikel nummer: 189054

Accu / Batterij 189054: rating
Evaluatie (0)
  • Koudstartstroom EN (A): 510
  • Lengte (mm): 207
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 175
  • Houderuitvoering: B13
  • Batterij (vermogen Ah): 54
  • Spanning (Volt): 12
  • Poolvolgorde: 00
  • Gewicht geladen (kg): 12.3
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: DIN 55401 SMF
  • Versie: Magic
  • Bouwjaar vanaf: 05/1971
  • Conditie: Geheel nieuw
103,05 €* Korting: 15%
87,59 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: TAB
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 189054
TAB 189054

TAB Accu / Batterij 189054 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 3D0915105C
BMW 61211371552
BMW 61211373670
BMW 61217567386
BMW 61218363896
BMW 61218377127
BMW 61218377132
CITROËN 7905525547
FIAT 46756131
FIAT 46756136
FIAT 46810022
FIAT 46832509
FIAT 468325090
FIAT 46832714
FIAT 50500212
FIAT 50503188
FIAT 51760193
FIAT 51760308
FIAT 51761145
FIAT 51763095
FIAT 51767152
FIAT 51778211
FIAT 51780106
FIAT 51780107
FIAT 51780108
FIAT 51784852
FIAT 51810270
FIAT 60677703
FIAT 60778721
FIAT 60778722
FIAT 60778723
FIAT 60778724
FIAT 71730453
FIAT 71730466
FIAT 71731658
FIAT 7571546
FIAT 7571581
FIAT 7699835
FORD 1U2J10655A4A
FORD 3U2J10655AA
FORD ME8U2J10655JA
IPSA 53646
IPSA 54459
IPSA 54465
IPSA 55059
IPSA 552401052
IPSA 55401
IPSA 554400053
JOHN DEERE EPYP552401
MERCEDES-BENZ A4515410002
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA472
EXIDE EA530
EXIDE EA640
EXIDE EB500
EXIDE EB620
VARTA 5444020443132
VARTA 5454120403122
VARTA 5524000473132
VARTA 5524010523162
VARTA 5544000533162
VARTA 5614000603162
VARTA 5634000613162
BOSCH 0 092 S30 010
BOSCH 0 092 S30 020
BOSCH 0 092 S40 010
BOSCH 0 092 S40 020
BOSCH 0 092 S40 040
BOSCH 0 092 S50 010
BOSCH 0 092 S50 020
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA472
CENTRA CA530
CENTRA CA640
CENTRA CB500
CENTRA CB620
MONROE 34824
IPSA TM54P
EXIDE EA612
CENTRA CA612
RANCHO RS5118
YUASA YBX3012
YUASA YBX3063
YUASA YBX3075
YUASA YBX5012
YUASA YBX5063
MAGNETI MARELLI 067300210005
MAGNETI MARELLI 067300240005
MAGNETI MARELLI 069047450007
MAGNETI MARELLI 069050450006
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069061600007
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069064640007
MAXGEAR 541 400 036
VMF 54459
VMF 54465
MAXGEAR 545 412 040
VMF 55054
MAXGEAR 560 409 054
VMF 56077
VMF 56219
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 780403802
MASTER-SPORT 780453607
MASTER-SPORT 780454802
MASTER-SPORT 780484501
MASTER-SPORT 780554801
MASTER-SPORT 780554802
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780615502
MASTER-SPORT 780665902
YUASA YBX1012
YUASA YBX1063
VARTA 535106052G412
MASTER-SPORT 780484502
Continental 2800012018280
Continental 2800012019280
Continental 2800012020280
Continental 2800012021280
MAXGEAR 85-0001
MAXGEAR 85-0009
MAXGEAR 85-0010
MAXGEAR 85-0012
RIDEX 1S0033
TAB 189054
TAB 189058
TAB 189063
TAB 189065
TAB 246044
TAB 246045
TAB 246050
TAB 246055
TAB 246455
TAB 246646
ERA S54414
ERA S54515
ERA S55211
CARTECHNIC 40 27289 03559 8
EMPEX 56-014
EMPEX 56-020
EMPEX 56-030
EMPEX 56-524
EMPEX 56-527
MAXGEAR 541400036 D722
MAXGEAR 545412040 D722
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 85-0042
RIDEX 1S0279
RIDEX 1S0289
RIDEX 1S0298
RIDEX 1S0307
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over TAB Accu / Batterij 189054
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 189054
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 189054
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 189054
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 189054
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 189054
(0)