STARK van SKLS-0140387: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Lambdasonde producent
STARK Lambdasonde koop voordelig bij Rexbo
Lambdasonde GrandCherokee Links voor voor voertuigen met stuur links Verenigde Staten Diagnosesonde Na katalysator STARK 4059191233748 online winkel

STARK Lambdasonde GrandCherokee Links voor voor voertuigen met stuur links Verenigde Staten Diagnosesonde Na katalysator
Artikel nummer: SKLS-0140387

Lambdasonde 4059191233748: rating
Evaluatie (0)
  • Lambdasonde: Diagnosesonde
  • Motorcode: M 276.952
  • Kabellengte [mm]: 450
  • Geleidingswaarde: 4
  • Buitendraad [mm]: M18 x 1,5
  • Spanning (Volt): 12
  • Werkwijze: Electrisch
  • Conditie: Geheel nieuw
48,90 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Landuitvoering: Verenigde Staten
  • niet voor landenuitvoering: Verenigde Staten
  • Lambdasonde: Diagnosesonde
  • Uitlaatsysteem: Na katalysator
  • voor modeljaar: 2016
  • Productiedatum vanaf: 2008
  • Productiedatum tot: 2007
  • voor SA code: 920
  • niet voor SA code: 920
  • Andere details
  • Producent: STARK
  • Soort: Lambdasonde
  • EAN: 4059191233748
STARK 4059191233748

STARK Lambdasonde 4059191233748 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
CHRYSLER 5033200AA
CHRYSLER 56028994AB
CHRYSLER 56029049AA
CHRYSLER K05033200AA
CHRYSLER K56028994AB
CHRYSLER K56029049AA
DODGE 5033200AA
DODGE 56029049AA
DODGE K05033200AA
JEEP 56028994AA
JEEP 56028994AB
JEEP 56029049AA
JEEP 56041887AA
JEEP K56028994AA
JEEP K56029049AA
JEEP K56041887AA
MERCEDES-BENZ A0005421000
MERCEDES-BENZ A0065422018
MERCEDES-BENZ A0085426118
MERCEDES-BENZ A0085427818
SMART A0045425318
SMART A0065422018
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Lambdasonde producent
BOSCH 0 258 005 730
VEMO V30-76-0048
NGK 1709
NGK 6384
NGK 6397
BOSCH 0 258 005 729
BOSCH 0 258 986 507
MAGNETI MARELLI 460002050010
VEMO V10-76-0044
VEMO V10-76-0069
BLUE PRINT ADA107001
BLUE PRINT ADA107017
VEGAZ ULS-87
NGK 91270
MAGNETI MARELLI 460002007110
BOSCH F 00H L00 207
BOSCH F 00H L00 210
DELPHI ES20206-12B1
NGK 1952
NGK 90460
METZGER 0893430
VEMO V99-76-0001
DELPHI ES20228-11B1
TRISCAN 8845 21029
BLUE PRINT ADA107010
MEAT & DORIA 81706
MEAT & DORIA 81731
MEAT & DORIA 81022
MEAT & DORIA 81558
MEAT & DORIA 81636
DELPHI ES11003-12B1
DELPHI ES20228-12B1
STARK SKLS-0140387
HOFFER 7481558
HOFFER 7481636
HOFFER 7481706
HOFFER 7481731
HOFFER 7481022
STARK SKLS-0140071
STARK SKLS-0140082
RIDEX 3922L0220
RIDEX 3922L0225
MOBILETRON OS-C435P
MOBILETRON OS-C437P
CALORSTAT by Vernet LS140394
CALORSTAT by Vernet LS140661
CALORSTAT by Vernet LS140673
METZGER 0893591
ESEN SKV 09SKV064
ESEN SKV 09SKV679
ESEN SKV 09SKV700
ESEN SKV 09SKV725
ESEN SKV 09SKV904
EPS 1.998.175
WALKER PRODUCTS 250-24680
KW 498 175
MAXGEAR 59-0013
MAXGEAR 59-0065
DT Spare Parts 6.81020
FAE 77523
FAE 77585
FISPA 90179
FISPA 90248
FISPA 90307
FISPA 90332
DELPHI ES10917
JOHNS LSO 48 03-001
MOBILETRON OS-B4192P
VEMO V33-76-0002
QUINTON HAZELL XLOS1528
QUINTON HAZELL XLOS1529
VEGAZ ULS-193
MAGNETI MARELLI 466016355142
MEAT & DORIA 81022OQ
MEAT & DORIA 81558OQ
MEAT & DORIA 81706OQ
HOFFER 7481022OQ
HOFFER 7481706OQ
RIDEX 3922L0215
MEAT & DORIA 81558E
BOSCH 0 258 986 774
HOFFER 7481558E
MAXGEAR 59-0114
MEAT & DORIA 81706E
HOFFER 7481706E
MEAT & DORIA 81022E
ERA 570111A
NTY ESL-CH-001
VEGAZ ULS-653
NTY ESL-UV-001
ERA 570261A
TRISCAN 8845 23063
NGK 96146
MEYLE 014 803 0004
ENGITECH ENT600010
ENGITECH ENT600035
VALEO 368019
HC-Cargo 182665
NGK 90176
NGK 94715
NGK 96207
FEBI BILSTEIN 177398
FEBI BILSTEIN 177514
BLUE PRINT ADBP700074
NGK 94754
VEMO V30-76-0066
at autoteile germany at12183
ESEN SKV 09SKV120
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over STARK Lambdasonde SKLS-0140387
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Lambdasonde 4059191233748
(0)
4 Evaluatie Lambdasonde 4059191233748
(0)
3 Evaluatie Lambdasonde 4059191233748
(0)
2 Evaluatie Lambdasonde 4059191233748
(0)
1 Evaluatie Lambdasonde 4059191233748
(0)