STARK van SKLS-0140222: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Lambdasonde producent
STARK Lambdasonde koop voordelig bij Rexbo
Lambdasonde CFHF Handgeschakeld Caravelle Voor BLB voor katalysator STARK 4059191111312 online winkel

STARK Lambdasonde CFHF Handgeschakeld Caravelle Voor BLB voor katalysator
Artikel nummer: SKLS-0140222

Lambdasonde 4059191111312: rating
Evaluatie (0)
  • Lambdasonde: Breedband-lambdasonde
  • Inbouwplaats: Voor
  • Lengte [mm]: 800
  • Vervangen na [km]: 250000
  • Aantal aansluitingen: 6
  • Spanning (Volt): 12
  • Conditie: Geheel nieuw
64,30 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Emissienorm: Euro4/Euro5
  • niet voor motorcode: BLB
  • voor cilinder: 6-10
  • Uitlaatsysteem: voor katalysator
  • Voor PR nummer: 7MG/7MK
  • Andere details
  • Producent: STARK
  • Soort: Lambdasonde
  • EAN: 4059191111312
STARK 4059191111312

STARK Lambdasonde 4059191111312 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 022906262AD
AUDI 022906262CA
AUDI 022906262CD
AUDI 022906262CG
AUDI 0258017268
AUDI 03C906262A
AUDI 03C906262AF
AUDI 03C906262AJ
AUDI 03C906262AM
AUDI 03C906262BJ
AUDI 03C906262D
AUDI 03C906263BJ
AUDI 03G906262A
AUDI 03G906262C
AUDI 03G906262D
AUDI 03G906262F
AUDI 03G906262H
AUDI 03G906262N
AUDI 03H906262AB
AUDI 03H906262D
AUDI 03H906262E
AUDI 03H906262H
AUDI 03H906262M
AUDI 03H906262N
AUDI 03L906262B
AUDI 03L906262F
AUDI 03L906262J
AUDI 03L906262K
AUDI 03L906262P
AUDI 03L906262S
AUDI 045906262
AUDI 057906262D
AUDI 057906262F
AUDI 057906262H
AUDI 059906262
AUDI 059906262B
AUDI 059906262F
AUDI 059906262H
AUDI 059906262J
AUDI 059906262K
AUDI 06A906262B
AUDI 06A906262EH
AUDI 06A906262EM
AUDI 06E906262B
AUDI 06F906262F
AUDI 06H906262D
AUDI 070906262B
AUDI 07C906262BH
AUDI 07C906262BJ
AUDI 07C906262BK
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Lambdasonde producent
BOSCH 0 281 004 042
BOSCH 0 258 007 211
BOSCH 0 281 004 056
BOSCH 0 281 004 064
BOSCH 0 258 017 006
BOSCH 0 258 017 072
BOSCH 0 258 017 084
BOSCH 0 258 006 553
VEMO V10-76-0058
VEMO V30-76-0038
BOSCH 0 258 006 978
BOSCH 0 258 017 082
BOSCH 0 258 017 086
BOSCH 0 258 017 176
BOSCH 0 258 017 178
BOSCH 0 281 004 148
BOSCH 0 281 004 150
DELPHI ES20166-12B1
VEMO V10-76-0044
FAE 77145
BLUE PRINT ADN17040C
VEGAZ ULS-112
METZGER 0893186
METZGER 0893184
METZGER 0893195
METZGER 0893178
BOSCH 0 281 004 036
BOSCH 0 281 004 072
PIERBURG 7.05271.00.0
PIERBURG 7.05271.27.0
PIERBURG 7.05271.30.0
DELPHI ES20177
METZGER 0893244
DELPHI ES20169-11B1
DELPHI ES20338-12B1
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1460512
VEMO V10-76-0104
TRISCAN 8845 29001
TRISCAN 8845 29007
TRISCAN 8845 29009
TRISCAN 8845 29019
TRISCAN 8845 29031
TRISCAN 8845 29040
TRISCAN 8845 29104
TRISCAN 8845 29106
TRISCAN 8845 29114
TRISCAN 8845 29148
TRISCAN 8845 29168
MEAT & DORIA 81516
MEAT & DORIA 81550
MEAT & DORIA 81603
MEAT & DORIA 81606
MEAT & DORIA 81608
MEAT & DORIA 81610
MEAT & DORIA 81644
MEAT & DORIA 81653
FAE 75050
FAE 75051
STARK SKLS-0140104
STARK SKLS-0140222
VEMO V10-76-0105
METZGER 0895186
MAGNETI MARELLI 466016355007
STARK SKLS-0140385
WALKER PRODUCTS 800-95016
WALKER PRODUCTS 250-25035
WALKER PRODUCTS 250-25040
WALKER PRODUCTS 800-95007
WALKER PRODUCTS 250-25095
WALKER PRODUCTS 800-95004
WALKER PRODUCTS 250-25034
WALKER PRODUCTS 800-95019
HOFFER 7481550
HOFFER 7481606
HOFFER 7481644
JP GROUP 1193801800
JP GROUP 1193802200
JP GROUP 1193802600
JP GROUP 1193802800
FAE 77902
MOBILETRON OS-B433P
CALORSTAT by Vernet LS150019
CALORSTAT by Vernet LS100232
CALORSTAT by Vernet LS150062
CALORSTAT by Vernet LS150059
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV910
ESEN SKV 09SKV993
EPS 1.998.247
FACET 10.8247
MEYLE 100 950 0001
TOPRAN 114 983
WALKER PRODUCTS 250-25025
WALKER PRODUCTS 250-25078
ERA 570027
ERA 570157
MAXGEAR 59-0060
DT Spare Parts 6.81022
HELLA 6PA 009 166-781
HELLA 6PA 009 166-791
HELLA 6PA 358 066-391
HOFFER 7481516
HOFFER 7481603
HOFFER 7481608
HOFFER 7481610
HOFFER 7481653
FISPA 90171
FISPA 90216
FISPA 90221
FISPA 90223
FISPA 90263
JOHNS LSO 13 01-001
QUINTON HAZELL XLOS1745
QUINTON HAZELL XLOS1805
QUINTON HAZELL XLOS1807
VEGAZ ULS-365
VEGAZ ULS-366
VEGAZ ULS-374
VEGAZ ULS-375
VEGAZ ULS-376
VEGAZ ULS-385
VEGAZ ULS-394
VEGAZ ULS-436
MAGNETI MARELLI 466016355149
MEAT & DORIA 81516OQ
JP GROUP 1193804100
JP GROUP 1193804200
JP GROUP 1193804600
MAXGEAR 59-0077
VIKA 99061785601
NGK 90392
NGK 93909
RIDEX 3922L0178
RIDEX 3922L0194
RIDEX 3922L0213
MEAT & DORIA 81516E
HC-Cargo 181693
HC-Cargo 181763
DELPHI ES20541-12B1
VEMO V10-76-0107
HOFFER 7481516E
VIKA 99061799201
FACET 10.8374
FACET 10.8404
FACET 10.8425
MEAT & DORIA 81608E
EPS 1.998.374
EPS 1.998.404
EPS 1.998.425
KW 498 404
ERA 570027A
NTY ESL-AU-001
NTY ESL-HY-520
FEBI BILSTEIN 107603
NTY ESL-AU-011
MAXGEAR 59-0128
HITACHI 135300
STARK SKLS-0140448
RIDEX 3922L0287
MEAT & DORIA 81603E
STARK SKLS-0140609
RIDEX 3922L0449
DELPHI ES20538-12B1
ENGITECH ENT600016
ENGITECH ENT600032
VALEO 368003
MEAT & DORIA 81653E
HITACHI 135315
HITACHI 2505315
VIKA 99061819301
MAGNETI MARELLI 466016355233
MAGNETI MARELLI 466016355234
PIERBURG 7.05271.85.0
DELPHI ES21069-12B1
DELPHI ES21156-12B1
FEBI BILSTEIN 177448
FEBI BILSTEIN 177449
FEBI BILSTEIN 177511
HITACHI 2505300
at autoteile germany at12277
at autoteile germany at12278
ESEN SKV 09SKV420
ESEN SKV 09SKV423
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over STARK Lambdasonde SKLS-0140222
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Lambdasonde 4059191111312
(0)
4 Evaluatie Lambdasonde 4059191111312
(0)
3 Evaluatie Lambdasonde 4059191111312
(0)
2 Evaluatie Lambdasonde 4059191111312
(0)
1 Evaluatie Lambdasonde 4059191111312
(0)