MAXGEAR van 85-0011: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
MAXGEAR Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij DX STD MAXGEAR 5902659767660 online winkel

MAXGEAR Accu / Batterij DX STD
Artikel nummer: 85-0011

Accu / Batterij 5902659767660: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 61
  • Lengte (mm): 242
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 190
  • Poolvolgorde: DX
  • Houderuitvoering: B13
  • Koudstartstroom EN (A): 540
  • Pooluitvoering: EN
  • Batterij/accu: Met laadniveau weergave, Pluspool rechts
  • Conditie: Geheel nieuw
143,15 €* Korting: 15%
121,68 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten excl. toeslag voor volumineuze goederen
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Houderuitvoering: B13
  • Spanning (Volt): 12
  • Andere details
  • Producent: MAXGEAR
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 5902659767660
MAXGEAR 5902659767660

MAXGEAR Accu / Batterij 5902659767660 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 46227867
ALFA ROMEO 51962498
ALFA ROMEO 60627452
ALFA ROMEO 60627454
ALFA ROMEO 606777060
ALFA ROMEO 71751140
ALFAROME/FIAT/LANCI 50503188
ALFAROME/FIAT/LANCI 51018462
ALFAROME/FIAT/LANCI 51867611
ALFAROME/FIAT/LANCI 71751140
AUDI 000915105AC
AUDI 000915105AD
AUDI 000915105DE
AUDI 1J0915105AC
AUDI 1J0915105E
AUDI 535915105
AUDI 5GM915105D
AUDI 5GM915105E
AUDI 5K0915105D
AUDI 5K0915105E
AUDI 8E0915105A
AUDI 8E0915105G
AUDI 8K0915105G
AUDI 8K0915105H
AUDI 8Z0915105
AUSTIN 8E0915105G
AUWÄRTER 8E0915105H
AWD 8E0915105L
BARREIROS 5KD915105D
BARREIROS JZW915105
BENTLEY 5K0915105E
BMW 61216920804
BMW 61216927453
BMW 61218361187
BMW 61218377135
BMW 61218377136
BMW 61218377139
BMW 61218377140
BMW 61218381708
BMW 61218381709
BMW 61218385391
BMW 61218386950
CHEVROLET 13165237
CHEVROLET 13390020GK
CHEVROLET 13502765
CHEVROLET 13576428
CHEVROLET 95492105
CHEVROLET 95520283
CHEVROLET 95951010
CHEVROLET EC0730007
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA640
EXIDE EA770
EXIDE EB620
EXIDE EB621
EXIDE EB740
EXIDE EC550
EXIDE EC700
VARTA 5524010523162
VARTA 5544000533162
VARTA 5601270543132
VARTA 5604080543132
VARTA 5604090543132
VARTA 5614000603162
VARTA 5634000613162
BOSCH 0 092 S30 050
BOSCH 0 092 S40 040
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S40 060
BOSCH 0 092 S40 080
BOSCH 0 092 S50 010
BOSCH 0 092 S50 020
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 050
BOSCH 0 092 S50 080
CENTRA CA640
CENTRA CA770
CENTRA CB620
CENTRA CB740
CENTRA CC550
IPSA TM54P
VEMO V99-17-0025
CENTRA CB621
CENTRA CC700
YUASA YBX3027
YUASA YBX3096
YUASA YBX5027
MAGNETI MARELLI 067300290005
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069062540016
MAGNETI MARELLI 069064640007
MAGNETI MARELLI 069070640005
MAGNETI MARELLI 069074680006
MAGNETI MARELLI 069077760007
VMF 54465
VMF 55054
VMF 55559
VMF 55565
MAXGEAR 556 400 048
VMF 56077
VMF 56219
MAXGEAR 574 104 068
VMF 57412
MASTER-SPORT 750554802
MASTER-SPORT 780554806
MASTER-SPORT 780554807
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780665902
MASTER-SPORT 780787202
MASTER-SPORT 790706500
YUASA YBX1027
VARTA 535106052G412
MASTER-SPORT 780888002
MAGNETI MARELLI 067050480002
MAGNETI MARELLI 067054500002
MAGNETI MARELLI 067060510001
MAGNETI MARELLI 067060600001
MAGNETI MARELLI 067060610002
MAGNETI MARELLI 067064610002
Continental 2800012018280
Continental 2800012020280
Continental 2800012021280
Continental 2800012023280
RIDEX 1S0003
MAXGEAR 85-0001
FAST FT75205
FAST FT75206
FAST FT75208
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
MAXGEAR 85-0014
RIDEX 1S0009
RIDEX 1S0033
RIDEX 1S0104
TAB 189054
TAB 189058
TAB 189063
TAB 189065
TAB 189072
TAB 189080
TAB 246045
TAB 246055
TAB 246073
TAB 246074
TAB 246455
ERA S56017
EMPEX 56-030
EMPEX 56-045
EMPEX 56-048
EMPEX 56-524
EMPEX 56-527
EMPEX 56-539
MAXGEAR 556400048 D722
MAXGEAR 560127054 D722
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 574104068 D722
MAXGEAR 85-0041
MAXGEAR 85-0042
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0277
RIDEX 1S0279
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0289
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0296
RIDEX 1S0298
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0305
RIDEX 1S0307
VOLTMASTER 55559
VOLTMASTER 55650
VOLTMASTER 56207
VOLTMASTER 57012
VOLTMASTER 57402
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over MAXGEAR Accu / Batterij 85-0011
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 5902659767660
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 5902659767660
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 5902659767660
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 5902659767660
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 5902659767660
(0)