EMPEX van 56-014: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
EMPEX Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij voor voertuigen zonder start/stop voor VW adapter EMPEX AMT56-014 online winkel

EMPEX Accu / Batterij voor voertuigen zonder start/stop voor VW adapter Ca-Ca TECHNOLOGY
Artikel nummer: 56-014

Accu / Batterij AMT56-014: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 50
  • Koudstartstroom EN (A): 420
  • Lengte (mm): 207
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 175
  • Pooluitvoering: 1
  • Houderuitvoering: B13
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • Productlijn: Ca-Ca TECHNOLOGY
  • Poolvolgorde:
  • Uitvoering: voor voertuigen zonder start/stop
  • DIN / ISO: LB1
  • Conditie: Geheel nieuw
79,47 €* Korting: 15%
67,55 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten excl. toeslag voor volumineuze goederen
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: EMPEX
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: AMT56-014
EMPEX AMT56-014

EMPEX Accu / Batterij AMT56-014 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 606777030
ALFAROME/FIAT/LANCI 51778211
ALFAROME/FIAT/LANCI 51867610
ALFAROME/FIAT/LANCI 71751133
ALFAROME/FIAT/LANCI 71751134
CITROËN/PEUGEOT 5600JZ
CITROËN/PEUGEOT 5600LR
CITROËN/PEUGEOT 5600X2
CITROËN/PEUGEOT 5600Y0
FIAT 517630950
HYUNDAI E3710044C0
HYUNDAI E37101C044
KIA E37101C044
RENAULT 7711238596
RENAULT 7711355484
RENAULT 8200377257
SCANIA 73325164
SKODA 441040161506
VAG 000915105AB
VAG 000915105DB
VAG 1H0915105
VAG 1H0915105B
VAG 1H0915105F
VAG 1J0915105
VAG 1J0915105AB
VAG 1J0915105D
VAG 1K0915105
VAG 5K0915105A
VAG 8D0915105A
VAG 8D0915105AF
VAG 8D0915105F
VAG 8E0915105
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA530
EXIDE EB440
EXIDE EB500
EXIDE EC440
VARTA 5454120403122
VARTA 5524000473132
VARTA 5544000533162
BOSCH 0 092 S30 020
BOSCH 0 092 S40 020
BOSCH 0 092 S50 020
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA530
CENTRA CB440
CENTRA CB500
VARTA 5444010423132
BOSCH 0 092 S40 001
IPSA TM54P
CENTRA CC440
YUASA YBX3012
YUASA YBX5012
MAGNETI MARELLI 067300210005
MAGNETI MARELLI 067300240005
MAGNETI MARELLI 069044360005
MAGNETI MARELLI 069044400006
MAGNETI MARELLI 069050360001
MAGNETI MARELLI 069050450006
MAGNETI MARELLI 069053540007
VMF 54018
VMF 54459
MAXGEAR 545 412 040
VMF 55054
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 780453607
MASTER-SPORT 780554801
MASTER-SPORT 780554802
YUASA YBX1012
MASTER-SPORT 780484502
Continental 2800012019280
MAXGEAR 85-0010
MAXGEAR 85-0012
TAB 189054
TAB 189058
TAB 246045
TAB 246050
TAB 246646
ERA S54214
ERA S54515
ERA S55211
CARTECHNIC 40 27289 03559 8
EMPEX 56-008
EMPEX 56-014
EMPEX 56-020
EMPEX 56-506
MAXGEAR 545412040 D722
VOLTMASTER 54459
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over EMPEX Accu / Batterij 56-014
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij AMT56-014
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij AMT56-014
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij AMT56-014
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij AMT56-014
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij AMT56-014
(0)