VARTA van 5444020443132: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
VARTA Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Kofferruimte VARTA 4016987119495 online winkel

VARTA Accu / Batterij Kofferruimte BLUE dynamic
Artikel nummer: 5444020443132

Accu / Batterij 4016987119495: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 44
  • Koudstartstroom EN (A): 440
  • Poolvolgorde:
  • Pooluitvoering: 1
  • Houderuitvoering: B13
  • Lengte (mm): 207
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 175
  • Let op de serviceinformatie:
  • Productlijn: BLUE dynamic
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: LB1
  • Inbouwplaats: Kofferruimte
  • Conditie: Geheel nieuw
94,47 €* Korting: 15%
80,30 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: VARTA
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 4016987119495
VARTA 4016987119495

VARTA Accu / Batterij 4016987119495 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 8A0915105A
BARREIROS 000915105DA
BARREIROS 191915105AA
BARREIROS 4G0915105G
CHEVROLET 19001885
CITROËN 1615090980
FENDT X991451000260
FORD 1020212
FORD 1021576
FORD 1036617
FORD 1072324
FORD 1130883
FORD 1426512
FORD 1517093
FORD 1672940
FORD 1684304
FORD 1935737
FORD 2130406
FORD 2247683
FORD 3U2J10655AA
FORD 6G9N10655LA
FORD 7M0915105
FORD 8G9J10655LB
FORD 8G9N10655LA
FORD 8G9N10655LB
FORD 98AB10655AA
FORD 98AX10655A4A
FORD AV2T10655AA
FORD DS7T10655GA
FORD HAMJ10655BAA
FORD ME8U2J10655AB
FORD ME8U2J10655JA
FORD ME8U2JP10655AB
HYUNDAI 371103X100
JOHN DEERE EPYP
MAZDA 1E1118520
MAZDA B3D3185209B
NISSAN 2441000QAV
NISSAN 24410AY60B
NISSAN B441047D0MVA
ÖAF 000915105DA
ÖAF 191915105AA
ÖAF 4G0915105G
OPEL 1201284
OPEL 19001177
OPEL 19001885
OPEL 19001889
OPEL 24422574
OPEL 90540474
PEUGEOT 1615090980
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
LuK 638 3088 00
LuK 638 3090 00
LuK 238 9024 10
EXIDE EA472
EXIDE EA530
EXIDE EA602
EXIDE EB442
EXIDE EB542
EXIDE EC412
VARTA 5444020443132
BOSCH 0 092 S30 010
BOSCH 0 092 S40 010
BOSCH 0 092 S50 010
BOSCH 0 092 S50 020
SACHS 3488 019 032
CENTRA CA472
CENTRA CA530
CENTRA CC412
BOSCH 0 092 S30 041
VARTA 5534010503122
DT 2.30371
IPSA TM54P
EXIDE EA612
EXIDE EB602
CENTRA CB442
CENTRA CA612
CENTRA CB602
YUASA YBX3063
YUASA YBX3075
YUASA YBX5063
MAGNETI MARELLI 067300490005
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.23.013
MAGNETI MARELLI 069044420006
MAGNETI MARELLI 069047450007
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069060540006
MAGNETI MARELLI 069061600007
MAXGEAR 541 400 036
VMF 54465
VMF 55054
VMF 55426
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 780403802
MASTER-SPORT 780454802
MASTER-SPORT 780484501
MASTER-SPORT 780555002
YUASA YBX1063
YUASA YBX1075
Continental 2800012018280
MAXGEAR 85-0001
MAXGEAR 85-0009
TAB 189054
TAB 189058
TAB 246044
TAB 246045
TAB 246250
ERA S54414
ERA S55312
EMPEX 56-020
MAXGEAR 541400036 D722
MAXGEAR 560409054 D722
VOLTMASTER 54317
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over VARTA Accu / Batterij 5444020443132
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 4016987119495
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 4016987119495
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 4016987119495
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 4016987119495
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 4016987119495
(0)