TAB van 246055: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
TAB Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Kofferruimte Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar Ford pooladapter TAB 246055 online winkel

TAB Accu / Batterij Kofferruimte Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar Ford pooladapter Polar en
Artikel nummer: 246055

Accu / Batterij 246055: rating
Evaluatie (0)
  • Koudstartstroom EN (A): 500
  • Lengte (mm): 242
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 175
  • Houderuitvoering: B13
  • Batterij (vermogen Ah): 55
  • Spanning (Volt): 12
  • Poolvolgorde: 00
  • Gewicht geladen (kg): 13.3
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: DIN 55509 SMF
  • Versie: Polar en
  • Bouwjaar vanaf: 11/2009
  • Conditie: Geheel nieuw
90,79 €* Korting: 15%
77,17 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: TAB
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 246055
TAB 246055

TAB Accu / Batterij 246055 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 46227867
ALFA ROMEO 50503189
ALFA ROMEO 60677704
ALFA ROMEO 60677705
AUDI 000915105AC
AUDI 000915105AD
AUDI 1J0915105A
AUDI 1J0915105AC
AUDI 8D0915105B
AUDI 8D0915105G
AUDI 8K0915105G
AUDI 8N7915105
AUDI 8N7915105A
AUDI 8ZO915105
BENTLEY 1J0915105AD
BENTLEY PM30780PB
BMW 61211371405
BMW 61214141568
BMW 61216927453
BMW 61218361186
BMW 61218361187
BMW 61218363895
BMW 61218363896
BMW 61218377127
BMW 61218377131
BMW 61218377135
BMW 61218377136
BMW 61218377139
BMW 61218381708
BMW 61219069235
BMW 61219069476
CITROËN 5600SZ
CITROËN 7905525557
CITROËN 7905525797
FIAT 46516276
FIAT 46750611
FIAT 46756133
FIAT 46756135
FIAT 46766413
FIAT 46766414
FIAT 46810023
FIAT 46810024
FIAT 468325100
FIAT 46836155
FIAT 50503180
FIAT 50503188
FIAT 50503189
FIAT 51760309
FIAT 51767531
FIAT 51767532
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA602
EXIDE EA640
EXIDE EB620
EXIDE EC550
VARTA 5524010523162
VARTA 5544000533162
VARTA 5564000483122
VARTA 5604080543132
VARTA 5614000603162
VARTA 5634000613162
BOSCH 0 092 S30 050
BOSCH 0 092 S40 040
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S50 010
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA640
CENTRA CB620
CENTRA CC550
IPSA TM54P
EXIDE EA612
VEMO V99-17-0025
CENTRA CA612
YUASA YBX3027
YUASA YBX3075
YUASA YBX5027
YUASA YBX5075
MAGNETI MARELLI 069061600007
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069064640007
VMF 54465
VMF 55054
VMF 55559
MAXGEAR 556 400 048
MAXGEAR 560 409 054
VMF 56077
VMF 56219
MASTER-SPORT 750554802
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780615502
MASTER-SPORT 780665902
VARTA 535106052G412
Continental 2800012018280
Continental 2800012020280
Continental 2800012021280
RIDEX 1S0003
MAXGEAR 85-0001
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
RIDEX 1S0033
RIDEX 1S0104
TAB 189054
TAB 189063
TAB 189065
TAB 246045
TAB 246055
TAB 246455
ERA S56017
CARTECHNIC 40 27289 03765 3
EMPEX 56-030
EMPEX 56-524
EMPEX 56-527
MAXGEAR 556400048 D722
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 85-0042
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0279
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0289
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0298
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0307
VOLTMASTER 55559
VOLTMASTER 55650
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over TAB Accu / Batterij 246055
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 246055
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 246055
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 246055
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 246055
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 246055
(0)