TAB van 189085: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
TAB Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Kofferruimte voor voertuigen met start/stop Let op bodemlijstenuitvoering VW lijstadapter TAB 189085 online winkel

TAB Accu / Batterij Kofferruimte voor voertuigen met start/stop Let op bodemlijstenuitvoering VW lijstadapter Magic
Artikel nummer: 189085

Accu / Batterij 189085: rating
Evaluatie (0)
  • Koudstartstroom EN (A): 800
  • Lengte (mm): 315
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 175
  • Houderuitvoering: B13
  • Batterij (vermogen Ah): 85
  • Spanning (Volt): 12
  • Poolvolgorde: 00
  • Gewicht geladen (kg): 18.9
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: DIN 58514 SMF
  • Versie: Magic
  • Bouwjaar tot: 06/1994
  • Conditie: Geheel nieuw
163,48 €* Korting: 15%
138,96 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: TAB
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 189085
TAB 189085

TAB Accu / Batterij 189085 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 50501113
AUDI 000915105AG
AUDI 4F0915105B
AUDI 8D0915105C
AUDI 8D0915105D
AUDI 8D0915105H
AUDI 8E0915105D
AUDI 8ZO915105D
BMW 61214141570
BMW 61218361194
BMW 61218361195
BMW 61218363903
BMW 61218363904
BMW 61218363905
BMW 61218363906
BMW 61218376450
BMW 61218376451
BMW 61218381740
BMW 61218381742
BMW 61218381743
BMW 61218381744
BMW 61218381745
BMW 61218381746
BMW 61218381747
BMW 61218381748
BMW 61218381768
FIAT 46840940
FIAT 50500230
FIAT 50501113
FIAT 50501114
FIAT 71718462
FIAT 71740269
FORD 1426522
FORD 6G9N10655PA
FORD 98AB10655DA
FORD 98AX10655D4A
IPSA 57539
IPSA 58042
IPSA 58043
IPSA 58214
IPSA 585200080
LAND ROVER YGD500190
MERCEDES-BENZ A0009821708
MERCEDES-BENZ A0009822108
MERCEDES-BENZ A0009823208
OPEL 19023197
OPEL 19023519
OPEL 24456171
OPEL 620127
OPEL 6201273
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA1000
EXIDE EB802
EXIDE EK800
VARTA 5804060743132
VARTA 5852000803162
VARTA 5901220723122
VARTA 6004020833162
BOSCH 0 092 S30 130
BOSCH 0 092 S40 070
BOSCH 0 092 S40 100
BOSCH 0 092 S40 130
BOSCH 0 092 S50 100
BOSCH 0 092 S50 130
CENTRA CA1000
VARTA 5854000803162
VARTA 5804000743132
BOSCH 0 092 S50 110
BOSCH 0 092 S40 110
VEMO V99-17-0020
EXIDE EA900
BOSCH 0 092 S5A 110
VARTA 580901080D852
CENTRA CB802
CENTRA CA900
CENTRA CB800
CENTRA CK800
EXIDE EB800
YUASA YBX3110
YUASA YBX5110
YUASA YBX9115
MAGNETI MARELLI 067300330005
MAGNETI MARELLI 067300310005
MAGNETI MARELLI 069080640006
MAGNETI MARELLI 069090720007
MAGNETI MARELLI 069100900007
VMF 58035
VMF 58043
VMF 58827
MAXGEAR 595 402 080
VMF 60038
MASTER-SPORT 771051152
MASTER-SPORT 780858502
MASTER-SPORT 780908007
MASTER-SPORT 780928502
MASTER-SPORT 780988502
MASTER-SPORT 781109502
MASTER-SPORT 790706500
MASTER-SPORT 790807300
VMF AGM580800
MAXGEAR 572 409 068
MAXGEAR 85-0005
MAXGEAR 85-0006
Continental 2800012002280
Continental 2800012024280
Continental 2800012026280
MAXGEAR 85-0008
MAXGEAR 85-0015
MAXGEAR 85-0016
RIDEX 1S0018
RIDEX 1S0022
RIDEX 1S0043
TAB 189085
TAB 189099
TAB 189800
TAB 207875
TAB 207905
TAB 246092
TAB 246292
TAB 246600
ERA A58013
ERA S58012
ERA S59014
ERA S60018
CARTECHNIC 40 27289 03766 0
CARTECHNIC 40 27289 03017 3
EMPEX 56-053
EMPEX 56-060
EMPEX 56-070
EMPEX 56-545
EMPEX 59-153AM
MAXGEAR 572409068 D722
MAXGEAR 595402080 D722
MAXGEAR 85-0043
RIDEX 1S0276
RIDEX 1S0278
RIDEX 1S0285
RIDEX 1S0288
RIDEX 1S0295
RIDEX 1S0297
RIDEX 1S0304
RIDEX 1S0306
VOLTMASTER 58008
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over TAB Accu / Batterij 189085
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 189085
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 189085
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 189085
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 189085
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 189085
(0)