TAB van 189065: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
TAB Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij rechts voor voertuigen zonder start/stop voor VW adapter TAB 189065 online winkel

TAB Accu / Batterij rechts voor voertuigen zonder start/stop voor VW adapter Magic
Artikel nummer: 189065

Accu / Batterij 189065: rating
Evaluatie (0)
  • Batterij (vermogen Ah): 66
  • Spanning (Volt): 12
  • Koudstartstroom EN (A): 640
  • Lengte (mm): 242
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 190
  • Houderuitvoering: B13
  • Gewicht geladen (kg): 15
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: 56649 SMF
  • Versie: Magic
  • Poolvolgorde: 00
  • Uitvoering: voor voertuigen zonder start/stop
  • Conditie: Geheel nieuw
122,38 €* Korting: 15%
104,02 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: TAB
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 189065
TAB 189065

TAB Accu / Batterij 189065 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 51867611
ALFA ROMEO 51867612
ALFA ROMEO 606777060
AUDI 000915105AD
AUDI 000915105DE
AUDI 1J0915105A
AUDI 5K0915105D
AUDI 5K0915105E
AUDI 8D0915105B
AUDI 8D0915105G
AUDI 8K0915105G
AUDI 8N7915105
AUDI 8ZO915105
AUDI JZW915105
BMW 61211371405
BMW 61214141568
BMW 61216920804
BMW 61218361186
BMW 61218361187
BMW 61218377135
BMW 61218377136
BMW 61218381708
BMW 61218385391
BMW 61218386950
BMW 61219069235
CHEVROLET 19001185
CHEVROLET 3640197
CITROËN 1620012480
CITROËN 1629085380
CITROËN 1632648780
CITROËN 5600JY
CITROËN 5600NN
CITROËN 5600PZ
CITROËN 5600QY
CITROËN 5600SZ
CITROËN 5600TH
CITROËN 5600TJ
CITROËN 7905525557
CITROËN 7905525797
DACIA 7711238597
DAF 1526985
FIAT 46516276
FIAT 46750611
FIAT 46756133
FIAT 46756135
FIAT 46766413
FIAT 46766414
FIAT 46810023
FIAT 46810024
FIAT 46832510
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA640
EXIDE EB620
VARTA 5604080543132
VARTA 5634000613162
BOSCH 0 092 S30 050
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA640
CENTRA CB620
VEMO V99-17-0025
YUASA YBX3027
YUASA YBX5027
YUASA YBX7027
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069064640007
MAXGEAR 556 400 048
VMF 56219
MASTER-SPORT 750554802
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780665902
MAXGEAR 85-0002
Continental 2800012000280
Continental 2800012021280
VARTA 560500064D842
RIDEX 1S0003
BOSCH 0 092 S4E 051
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
RIDEX 1S0026
TAB 189063
TAB 189065
TAB 246055
TAB 246455
ERA E56011
ERA S56017
CARTECHNIC 40 27289 03765 3
MAXGEAR 556400048 D722
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0281
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0291
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0300
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0309
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over TAB Accu / Batterij 189065
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 189065
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 189065
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 189065
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 189065
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 189065
(0)