RIDEX van 1S0289: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
RIDEX Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij voor voertuigen zonder start/stop Let op bodemlijstenuitvoering Ford pooladapter RIDEX 4066016852480 online winkel

RIDEX Accu / Batterij voor voertuigen zonder start/stop Let op bodemlijstenuitvoering Ford pooladapter
Artikel nummer: 1S0289

Accu / Batterij 4066016852480: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 60
  • Koudstartstroom EN (A): 630
  • Lengte (mm): 242
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 175
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Pooluitvoering: 1
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • TecDoc-motornummer: PNDA
  • Conditie: Geheel nieuw
158,00 €* Korting: 15%
134,30 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: RIDEX
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 4066016852480
RIDEX 4066016852480

RIDEX Accu / Batterij 4066016852480 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 71751137
ALFA ROMEO 71751140
ALFA ROMEO 71751141
AUDI 4A0915105A
BENTLEY 3W0915105
BMW 61211371552
BMW 61211373670
BMW 61218363893
BMW 61218363894
BMW 61218363895
BMW 61218363896
BMW 61218377127
BMW 61218377128
BMW 61218377131
BMW 61218377132
CHEVROLET 12772116
CHEVROLET 12772116FW
CHEVROLET 13390018GH
CHEVROLET 13502627
CHEVROLET 93197905
CHEVROLET 94567340
CHEVROLET 95507661
CHEVROLET 95523432
CHEVROLET 95523433
CLAAS 1777780
CLAAS 1777910
FIAT 71751137
FIAT 71751140
FIAT 71751141
FORD 1024466
FORD 1036618
FORD 1053140
FORD 1072331
FORD 1130884
FORD 1426519
FORD 1445813
FORD 1445814
FORD 1517094
FORD 1672941
FORD 1706902
FORD 1712277
FORD 2033185
FORD 3U2J10655BB
FORD 3U2J10655CA
FORD 3U2J10655FB
FORD 3U2J10655GA
FORD 6G9N10655NA
FORD 83BB10657AA
FORD 87BB10655BA
FORD 98AB10655AB
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA602
EXIDE EA640
EXIDE EA722
EXIDE EB620
EXIDE EB712
VARTA 5604080543132
VARTA 5604090543132
VARTA 5614000603162
VARTA 5634000613162
VARTA 5701440643122
BOSCH 0 092 S30 070
BOSCH 0 092 S40 040
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S50 010
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA640
CENTRA CA722
CENTRA CB620
DT 1.33222
IPSA TM54P
MAHLE ORIGINAL 061 HL 19078 050
EXIDE EA612
EXIDE EB602
CENTRA CB712
CENTRA CA612
CENTRA CB602
YUASA YBX3027
YUASA YBX3075
YUASA YBX3100
YUASA YBX5027
YUASA YBX5100
KOLBENSCHMIDT 77710620
KOLBENSCHMIDT 77942620
MAGNETI MARELLI 067300500005
GLYCO 72-4072 0.50mm
MAGNETI MARELLI 069060540006
MAGNETI MARELLI 069061600007
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069064640007
MAGNETI MARELLI 069072720007
MAXGEAR 560 409 054
VMF 56077
VMF 56219
VMF 57113
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780615502
MASTER-SPORT 780665902
MASTER-SPORT 790706500
YUASA YBX1100
MAPCO 105063
Continental 2800012018280
Continental 2800012020280
Continental 2800012021280
IPSA MB105002
MAXGEAR 85-0001
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
RIDEX 1S0033
RIDEX 1S0040
TAB 189054
TAB 189063
TAB 246045
TAB 246055
TAB 246455
ERA S56016
ERA S56017
ERA S56812
EMPEX 56-030
EMPEX 56-043
EMPEX 56-524
EMPEX 56-527
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 85-0042
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0279
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0289
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0298
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0307
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over RIDEX Accu / Batterij 1S0289
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 4066016852480
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 4066016852480
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 4066016852480
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 4066016852480
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 4066016852480
(0)