Continental van 2800012000280: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Continental Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Continental 4103590680198 online winkel

Continental Accu / Batterij Start-Stop
Artikel nummer: 2800012000280

Accu / Batterij 4103590680198: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 60
  • Koudstartstroom EN (A): 560
  • Lengte (mm): 242
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 190
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Gewicht (kg): 17
  • Batterij/accu: EFB-accu
  • Let op de richtlijnen van de fabrikant:
  • Productlijn: Start-Stop
  • DIN / ISO: L2
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
  • Conditie: Geheel nieuw
156,02 €* Korting: 15%
132,62 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: Continental
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 4103590680198
Continental 4103590680198

Continental Accu / Batterij 4103590680198 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 000915105EB
AUDI 1S0915105A
AUDI 5GM915105N
FIAT 51816427
FIAT 51892684
FIAT 71752830
FIAT 71777953
FORD 1734610
FORD BS5110655AA
HONDA 31500TGGE01
HONDA 31500TV0E01
HONDA 31500TV0E02
MERCEDES-BENZ 4539820108
NISSAN 24410JD22A
RENAULT 7700427648
RENAULT 7700794464
RENAULT 7711222780
RENAULT 7711238597
RENAULT 7711574573
RENAULT 8201479819
SMART 4539820108
SUZUKI 3361086L01
TOYOTA 288000Y010
TOYOTA 288000Y060
VW 000915105EB
VW 1S0915105A
VW 5GM915105N
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA640
EXIDE EB457
EXIDE EB620
EXIDE EL600
EXIDE EL700
VARTA 5451570333132
VARTA 5604080543132
VARTA 5614000603162
VARTA 5634000613162
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S40 220
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA640
CENTRA CB620
IPSA TME70
BOSCH 0 092 S5A 080
VARTA 560500056D842
VARTA 570500065D842
VEMO V99-17-0025
CENTRA CB457
CENTRA CL600
YUASA YBX3027
YUASA YBX5027
YUASA YBX7027
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069064640007
VMF 54551
VMF 56077
VMF 56219
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780665902
MASTER-SPORT 790625800
CENTRA CL700
VMF EFB560560
MAXGEAR 85-0002
MAXGEAR 85-0004
MAXGEAR 85-0006
Continental 2800012000280
Continental 2800012001280
Continental 2800012020280
Continental 2800012021280
VARTA 560500064D842
RIDEX 1S0003
VARTA 570500076D842
BOSCH 0 092 S4E 051
BOSCH 0 092 S4E 081
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
RIDEX 1S0017
RIDEX 1S0026
TAB 189063
TAB 189065
TAB 246055
TAB 246455
ERA E56011
ERA E57013
ERA S54549
ERA S56017
CARTECHNIC 40 27289 00670 3
CARTECHNIC 40 27289 03765 3
CARTECHNIC 40 27289 03011 1
EMPEX 56-524
EMPEX 56-812
EMPEX 56-817
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0281
RIDEX 1S0282
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0291
RIDEX 1S0292
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0300
RIDEX 1S0301
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0309
RIDEX 1S0310
ProfiPower PP-600 EFB
ProfiPower PP-700 EFB
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over Continental Accu / Batterij 2800012000280
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680198
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680198
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680198
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680198
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680198
(0)