CENTRA van CB620: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
CENTRA Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij EN CENTRA 3661024014533 online winkel

CENTRA Accu / Batterij EN Plus
Artikel nummer: CB620

Accu / Batterij 3661024014533: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 62
  • Koudstartstroom EN (A): 540
  • Lengte (mm): 242
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 190
  • Poolvolgorde:
  • Pooluitvoering: 1
  • Houderuitvoering: B13
  • Productlijn: Plus
  • DIN / ISO: L2
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • Conditie: Geheel nieuw
117,88 €* Korting: 15%
100,20 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: CENTRA
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 3661024014533
CENTRA 3661024014533

CENTRA Accu / Batterij 3661024014533 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 606777060
ALFAROME/FIAT/LANCI 50503188
ALFAROME/FIAT/LANCI 51018462
ALFAROME/FIAT/LANCI 51867611
ALFAROME/FIAT/LANCI 71751140
BMW 61216920804
BMW 61216927453
BMW 61218377139
BMW 61218385391
BMW 61218386950
CITROËN/PEUGEOT 1609232680
CITROËN/PEUGEOT 55559
CITROËN/PEUGEOT 5600GV
CITROËN/PEUGEOT 5600JW
CITROËN/PEUGEOT 5600KH
CITROËN/PEUGEOT 5600QP
CITROËN/PEUGEOT 5600VF
DACIA 6001547710
FIAT 519624980
FIAT 60627452
FIAT 60627454
FORD ME8U2J10655BA
FORD ME8U2J10655FB
FORD ME8U2JP10655FB
GENERAL MOTORS 13165237
GENERAL MOTORS 95492105
GENERAL MOTORS 95520283
HONDA 315001E020M1
HONDA 31500S1AG01HE
HYUNDAI 01579A101K
HYUNDAI 371101D600
HYUNDAI E3710062C0
IVECO 4797405
KIA 01579A101K
KIA E3710055C0
LAND ROVER YGD500200
MERCEDES-BENZ A0009823008
MERCEDES-BENZ A4515410102
MINI 61216920804
MITSUBISHI MZ690082
NISSAN 2441000QAP
NISSAN 244103X90A
NISSAN B441061D0MVA
RENAULT 244109494R
RENAULT 7700427648
RENAULT 7701381062
RENAULT 7711355485
RENAULT 8671004004
RENAULT 8671016918
SEAT 8E0915105G
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA530
EXIDE EA640
EXIDE EB620
EXIDE EC550
VARTA 5524010523162
VARTA 5544000533162
VARTA 5564000483122
VARTA 5604080543132
VARTA 5604090543132
VARTA 5634000613162
BOSCH 0 092 S30 050
BOSCH 0 092 S40 040
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S50 010
BOSCH 0 092 S50 020
BOSCH 0 092 S50 050
CENTRA CA530
CENTRA CA640
CENTRA CB620
CENTRA CC550
IPSA TM54P
EXIDE EB602
VEMO V99-17-0025
CENTRA CB602
YUASA YBX3027
YUASA YBX5027
YUASA YBX5096
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069060540006
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069064640007
VMF 54465
VMF 55054
VMF 55559
MAXGEAR 556 400 048
VMF 56077
VMF 56219
MASTER-SPORT 750554802
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780665902
YUASA YBX1027
VARTA 535106052G412
MAXGEAR 85-0002
Continental 2800012000280
Continental 2800012018280
Continental 2800012019280
Continental 2800012021280
VARTA 560500064D842
RIDEX 1S0003
MAXGEAR 85-0001
BOSCH 0 092 S4E 051
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0012
RIDEX 1S0026
RIDEX 1S0033
RIDEX 1S0104
TAB 189054
TAB 189058
TAB 189063
TAB 189065
TAB 246045
TAB 246055
TAB 246455
ERA E56011
ERA S56017
EMPEX 56-020
EMPEX 56-030
EMPEX 56-527
MAXGEAR 556400048 D722
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 85-0042
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0279
RIDEX 1S0281
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0289
RIDEX 1S0291
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0298
RIDEX 1S0300
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0307
RIDEX 1S0309
VOLTMASTER 55559
VOLTMASTER 55650
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over CENTRA Accu / Batterij CB620
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 3661024014533
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 3661024014533
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 3661024014533
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 3661024014533
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 3661024014533
(0)