RIDEX van 1390F0028: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Dynamo onderdelen producent
RIDEX Dynamo onderdelen koop voordelig bij Rexbo
Dynamovrijloop Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk RIDEX 4059191645428 online winkel

RIDEX Dynamovrijloop Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Artikel nummer: 1390F0028

Dynamovrijloop 4059191645428: rating
Evaluatie (0)
  • Diameter (mm): 55,6
  • Breedte (mm): 36,5
  • Schroefdraadmaat: M16
  • Ribbenaantal: 6
  • Diepte (mm): 8
  • Naaf boring-Ø [mm]: 17
  • Schroefkop-/moerprofiel: Torx
  • Draairichting: Draairichting met de klok mee
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
  • Gewicht (kg): 0,53
  • Motornummer tot: 494180
  • Conditie: Geheel nieuw
67,13 €* Korting: 60%
26,85 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Motornummer vanaf: 494180
  • Motornummer tot: 494180
  • Andere details
  • Producent: RIDEX
  • Soort: Dynamovrijloop
  • EAN: 4059191645428
RIDEX 4059191645428

RIDEX Dynamovrijloop 4059191645428 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
CHEVROLET 93743440
DAEWOO 211242
MERCEDES-BENZ 6041500160
MERCEDES-BENZ 6041500560
MERCEDES-BENZ A0101544902
MERCEDES-BENZ A0101547402
MERCEDES-BENZ A6041500160
MERCEDES-BENZ A6041500560
OPEL 4805492
SSANGYONG 6621553115
VAUXHALL 93743440
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Dynamovrijloop producent
BOSCH 1 126 601 572
METZGER 2170002
HELLA 8EL 737 039-001
HELLA 8EL 737 400-001
VALEO 437522
VALEO 437763
VALEO 439531
VALEO 439570
RUVILLE 55188
BOSCH 0 123 320 047
BOSCH 0 123 510 102
BOSCH 0 986 040 170
BOSCH 0 986 041 660
CONTITECH AP9060
DAYCO ALP2326
SKF VKM 03824
MAGNETI MARELLI 940113010002
SNR GA751.01
JAPANPARTS RA-W00
INA 535 0077 10
KRAFT 1221210
LAUBER 11.1090
LAUBER 11.1254
FEBI BILSTEIN 14043
SWAG 10 14 0006
TOPRAN 401 615
MAPCO 14865
TRISCAN 8641 234005
EUROTEC 12040170
EUROTEC 12041660
VALEO 588068
SKF VKMAF 60020
GATES OAP7100
MEAT & DORIA 45002
LUCAS ELECTRICAL LRA01902
HELLA 8EL 012 428-581
HELLA 8EL 012 429-501
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.17.029
OPTIMAL F5-1001
HOFFER 4555002
JP GROUP 1390101100
JP GROUP 1390500709
ERA 219007
DT 4.67549
MAGNETI MARELLI 063731090010
HC-Cargo 113442
ESEN SKV 11SKV053
ASHIKA 130-0W-W00
HC-Cargo 136346
HC-Cargo 138807
HC-Cargo 230259
WAI 24-91252
MAXGEAR 30-0084
HC-Cargo 332291
HC-Cargo 333112
CV PSH 555.525.090.010
CV PSH 555.525.090.311
CV PSH 555.539.115.010
HELLA 9XU 358 038-011
AS-PL A0264
AS-PL A0463
AS-PL AFP0002
AS-PL AFP0002(INA)
AS-PL AFP0002(V)
KAVO PARTS DFP-1001
ALANKO 10442059
ALANKO 10442354
ALANKO 10442963
ALANKO 11442059
ALANKO 11442354
ALANKO 11442963
CASCO CCP90157AS
AUGER 74949
AS-PL A9226
VEMO V30-23-0019
STARK SKFC-1210027
RIDEX 1390F0028
VEMO V30-13-50064
BTA E4M004BTA
KAMOKA RC141
Henkel Parts 3120713
Henkel Parts 3120717
STARK SKGN-0321185
RIDEX 4G0963
STARDAX STX100541
STARDAX STX100541R
STARDAX STX102228
HC-Cargo 141024
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over RIDEX Dynamovrijloop 1390F0028
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Dynamovrijloop 4059191645428
(0)
4 Evaluatie Dynamovrijloop 4059191645428
(0)
3 Evaluatie Dynamovrijloop 4059191645428
(0)
2 Evaluatie Dynamovrijloop 4059191645428
(0)
1 Evaluatie Dynamovrijloop 4059191645428
(0)