INA van 535 0181 10: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Dynamo onderdelen producent
INA Dynamo onderdelen koop voordelig bij Rexbo
Dynamovrijloop Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk INA 4005108560889 online winkel

INA Dynamovrijloop Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Artikel nummer: 535 0181 10

Dynamovrijloop 4005108560889: rating
Evaluatie (0)
  • Aantal groeven: 6
  • Breedte (mm): 42,1
  • Diameter (mm): 54,2/17,0
  • voor fabrikantnummer: F-565229.XX, F-568861.XX
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
  • Let op de serviceinformatie:
  • aangedreven aggregaten: Aangedreven agg.:alternator
  • Afstand van tot eerste groef [mm]: 16,4
  • Conditie: Geheel nieuw
44,84 €* Korting: 15%
38,11 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: INA
  • Soort: Dynamovrijloop
  • EAN: 4005108560889
INA 4005108560889

INA Dynamovrijloop 4005108560889 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
CHRYSLER 04801338AB
CHRYSLER 04801338AD
CHRYSLER 04801835AB
CHRYSLER 04801835AC
CHRYSLER 68045506AA
FIAT 04801835AB
FIAT 04801835AC
FIAT 51808561
FIAT 51907673
FIAT 51943777
FIAT 52003623
FORD 1229258
FORD 1477737
FORD 3M5T10300PB
FORD 3M5T10300PC
FORD 3M5T10300PD
FORD 3M5T10300YC
FORD 3M5T10300YD
FORD 3M5T10300YE
GENERAL MOTORS 95511969
MAZDA Y60118300
MAZDA Y60118300B
OPEL 1202273
VOLVO 30667067
VOLVO 30667068
VOLVO 30795422
VOLVO 30795423
VOLVO 36000598
VOLVO 36000599
VOLVO 36050997
VOLVO 8666579
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Dynamovrijloop producent
LAUBER 11.1834
HELLA 8EL 738 211-331
HELLA 8EL 738 211-501
VALEO 440348
RUVILLE 59927
BOSCH 0 986 049 071
BOSCH 0 986 049 171
CONTITECH AP9029
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5113072
DENSO DAN930
HERTH+BUSS ELPARTS 32118710
HERTH+BUSS ELPARTS 32118712
MAGNETI MARELLI 063377416010
DELCO REMY DRA4236
INA 535 0181 10
LAUBER 11.1865
SNR GA752.05
MAPCO 14600
METZGER 2390033
VALEO 440411
MAPCO 13603
MAPCO 13606
TRISCAN 8641 164007
LAUBER CQ1010347
DELCO REMY DRA4239
MAGNETI MARELLI 940016012400
JAPANPARTS ALM363
GATES OAP7112
EUROTEC 12049070
EUROTEC 12049170
VALEO 588011
DENSO DAN1119
DENSO DAN1123
HITACHI 139605
EUROTEC 12061003
NK 4849071
NK 4849171
BLUE PRINT ADM51164C
MEAT & DORIA 45167
DELCO REMY DRA4236X
DELCO REMY DRA4239X
HELLA 8EL 011 711-801
HELLA 8EL 011 710-851
HITACHI 132974
LUCAS ELECTRICAL LRA02814
LUCAS ELECTRICAL LRA02815
INA 529 0036 10
JAPANPARTS RA-306
DENSO DAN1145
ERA 215940
ERA 231055
ERA 216029
STARK SKGN-0320002
STARK SKGN-0320038
OPTIMAL F5-1072
MAGNETI MARELLI 063377551010
UNIPOINT F042A0H162
NK 4910289
HOFFER 4555167
RIDEX 4G0003
JP GROUP 1590102209
JP GROUP 1590103300
JP GROUP 1590103309
ELSTOCK 27-4932
ERA 219079
RUVILLE 5596380
MAGNETI MARELLI 944390904340
MAGNETI MARELLI 944390903590
ELSTOCK 27-4933
EUROTEC 12090690
EUROTEC 12090731
HC-Cargo 140084
HC-Cargo 140237
HC-Cargo 141233
MESSMER 215697
MESSMER 215940
MESSMER 216029
ERA 218024
DRI 2183231502
DRI 2191641202
DRI 2191641502
HC-Cargo 235607
HC-Cargo 236334
HC-Cargo 237607
HC-Cargo 237609
HC-Cargo 237613
WAI 24-82115
HC-Cargo 330411
HC-Cargo 330843
HC-Cargo 331584
HC-Cargo 332037
HC-Cargo 332315
HC-Cargo 333119
CV PSH 505.586.150.050
CV PSH 505.586.150.260
CV PSH 505.591.150.260
DRI 5701102202
CV PSH 595.545.120.050
CV PSH 595.545.120.261
CV PSH 595.545.120.265
CV PSH 595.545.150.260
CV PSH 835.584.210.050
CV PSH 835.584.210.054
CV PSH 835.922.220.050
CV PSH 835.922.220.054
ROTOVIS Automotive Electrics 9090359
ROTOVIS Automotive Electrics 9090434
HELLA 9XU 358 038-261
HELLA 9XU 358 038-541
AS-PL A6018
AS-PL A6018(DENSO)
AS-PL A6265(DENSO)
AS-PL A6274
AS-PL A6364
AS-PL ABH6006
AS-PL AFP6012
AS-PL AFP6012(V)
CASCO CAL40195AS
CASCO CAL40361AS
CASCO CAL40415AS
KAVO PARTS EAL-4503
DELCO REMY RAA15340
JP GROUP 1590102200
MESSMER 218024
MESSMER 231055
ALANKO 10441383
ALANKO 10443147
ALANKO 10443193
CASCO CCP90242AS
AS-PL A6274S
AS-PL AFP6012(INA)
ALANKO 10443999
ALANKO 10444268
VEMO V95-23-0006
RIDEX 4G0039
STARK SKFC-1210075
RIDEX 1390F0076
LUCAS LRA02814
LUCAS LRA02815
AS-PL A6472(DENSO)
VALEO 443038
STARK SKGN-0320414
RIDEX 4G0414
STARK SKGN-0320484
VALEO 446537
CV PSH 505.591.150.050
Henkel Parts 3119398
Henkel Parts 3119403
Henkel Parts 3123239
Henkel Parts 3123243
Henkel Parts 3126627
CV PSH 595.545.150.052
MAGNETI MARELLI 943318651010
MESSMER 209460A
MESSMER 210358A
AS-PL A6018PR
AS-PL A6265PR
AS-PL A6472S
VALEO 200001
VALEO 200003
AS-PL A6010PR
The NewLine RE73644N
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over INA Dynamovrijloop 535 0181 10
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108560889
(0)
4 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108560889
(0)
3 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108560889
(0)
2 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108560889
(0)
1 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108560889
(0)