INA van 535 0012 10: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & вifferentiëlen
Top Dynamo onderdelen producent
INA Dynamo onderdelen koop voordelig bij Rexbo
Dynamovrijloop Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk INA 4005108193063 online winkel

INA Dynamovrijloop Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Artikel nummer: 535 0012 10

Dynamovrijloop 4005108193063: rating
Evaluatie (0)
  • Ribbenaantal: 6
  • Voor fabrikantnummer: F-553470.XX, F-227628.XX
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
  • Let op de serviceinformatie:
  • aangedreven aggregaten: Aangedreven agg.:klimaatregeling, compressor
  • Conditie: Geheel nieuw
28,93 € Korting: 15%
24,59 €
incl. 21% BTW,
Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: INA
  • Soort: Dynamovrijloop
  • EAN: 4005108193063
INA 4005108193063

INA Dynamovrijloop 4005108193063 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 021903119G
AUDI 022903119A
AUDI 022903119C
AUDI 028903119AM
AUDI 038903119A
AUDI 038903119T
CHRYSLER 04801715AA
CHRYSLER 05033757AA
CHRYSLER 05033757AB
DODGE 04801715AA
DODGE 05033757AA
DODGE 05033757AB
FORD 1100711
FORD 1100712
FORD 1118206
FORD 1253623
FORD 1253624
FORD 1366003
FORD 1366004
FORD 1469755
FORD 1570655
FORD 1580265
FORD 3M2110300AA
FORD 3M2110300BA
FORD 4M2110300CA
FORD 4M2110300EA
FORD 6M2110344BA
FORD 6M2110346AA
FORD 98VW10300CA
FORD 98VW10300EA
FORD YM2110300CA
HITACHI GD2149981
HITACHI LR1120701
JEEP 04801715AA
JEEP 05033757AA
JEEP 05033757AB
MAHINDRA 0306DAM00201N
MERCEDES-BENZ 0001540002
MERCEDES-BENZ 0001540102
MERCEDES-BENZ 0001540202
MERCEDES-BENZ A0001540002
MERCEDES-BENZ A0001540102
MERCEDES-BENZ A0001540202
MITSUBISHI 1800A066
SEAT 021903119G
SEAT 022903119A
SEAT 022903119C
SEAT 028903119AM
SEAT 038903119A
SEAT 038903119T
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Dynamovrijloop producent
BOSCH F 00M 991 122
METZGER 2170007
VEMO V10-13-45340
HELLA 8EL 737 593-001
HELLA 8EL 737 644-001
HELLA 8EL 738 148-001
HELLA 8EL 738 211-701
VALEO 437317
VALEO 437400
VALEO 439312
VALEO 439441
VALEO 746020
RUVILLE 55471
RUVILLE 55472
BOSCH 0 124 325 001
BOSCH 0 124 515 010
BOSCH 0 124 615 038
BOSCH 0 986 041 490
BOSCH 0 986 041 860
BOSCH 0 986 045 360
CONTITECH AP9001
DAYCO ALP2325
DAYCO ALP2335
SKF VKM 03100
SKF VKMAF 31000-3
SKF VKMAF 31014-2
SKF VKMAF 31022
SKF VKMAF 31054
SKF VKMAF 31098
HERTH+BUSS ELPARTS 32041490
HERTH+BUSS ELPARTS 32041860
HERTH+BUSS ELPARTS 32045340
MAGNETI MARELLI 063533250010
MAGNETI MARELLI 940113010005
MAGNETI MARELLI 943355060010
MAGNETI MARELLI 943355139010
SNR GA754.05
DELCO REMY DRB1490
DELCO REMY DRB1860
VAICO V10-7526
BTS TURBO L610928
BTS TURBO L611505
VEMO V10-13-41490
VEMO V10-13-41860
INA 535 0001 10
INA 535 0012 10
TOPRAN 111 877
LAUBER 11.1394
LAUBER 11.1763
FEBI BILSTEIN 15262
BOSCH F 00M 147 801
SWAG 30 14 0008
LAUBER 11.1446
MAPCO 14700
HELLA 5DR 009 728-301
BOSCH 0 124 515 119
MAPCO 13601
MAPCO 13711
MAPCO 13720
TRISCAN 8641 104001
TRISCAN 8641 104002
BOSCH F 00M 991 002
HELLA 8EL 011 710-321
HELLA 8EL 011 710-381
DELCO REMY DRB5340
GATES OAP7013
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5115091
INA 529 0001 10
INA 529 0002 10
INA 529 0003 10
INA 529 0005 10
INA 529 0006 10
EUROTEC 12041490
EUROTEC 12041860
EUROTEC 12045360
MAPCO 14721
VALEO 588001
VALEO 588014
INA 529 0022 10
NK 4841860
BLUE PRINT ADV181108C
BLUE PRINT ADV186101
BLUE PRINT ADA101116
MEAT & DORIA 45001
MEAT & DORIA 45013
LUCAS ELECTRICAL LRA02291
LUCAS ELECTRICAL LRA02318
LUCAS ELECTRICAL LRA02931
LUCAS ELECTRICAL LRB00475
HELLA 8EL 012 426-041
INA 529 0023 10
INA 529 0094 10
INA 529 0098 10
JAPANPARTS RA-503
UNIPOINT F042A01179
VALEO 746025
RUVILLE 5544480
RUVILLE 5571680
RUVILLE 5577680
RUVILLE 5577681
RUVILLE 5577780
RUVILLE 5579080
ERA 215417
ERA 215301
ERA 215308
VEMO V10-13-15003
STARK SKGN-0320005
OPTIMAL F5-1004
UNIPOINT F042A01193
UNIPOINT F042A0H170
NK 4910061
NK 4910073
BUGIAD 54001
HOFFER 4555001
HOFFER 4555013
ERA Benelux RE73547N
RIDEX 4G0006
JP GROUP 1190101200
JP GROUP 1190101209
JP GROUP 1190102500
JP GROUP 1190102509
JP GROUP 1190109209
JP GROUP 1190500100
JP GROUP 1190500500
ELSTOCK 28-4811
ERA 219010
DT 11.80310
RUVILLE 5630280
RUVILLE 5571480
MAGNETI MARELLI 944390453600
MAGNETI MARELLI 943314461010
MAGNETI MARELLI 944390418600
ELSTOCK 28-4773
ELSTOCK 28-2990
PROFIT 1014-9002
HC-Cargo 112002
HC-Cargo 112079
JP GROUP 1190109200
KRAFT 1220902
HC-Cargo 132082
HC-Cargo 132130
HC-Cargo 139920
HC-Cargo 139921
HC-Cargo 139925
HC-Cargo 140273
HC-Cargo 141103
HC-Cargo 141232
HC-Cargo 141233
HC-Cargo 142268
ERA 210247
MESSMER 215301
MESSMER 215308
MESSMER 215417
ERA 218008
HC-Cargo 230075
HC-Cargo 230293
HC-Cargo 230849
HC-Cargo 232198
HC-Cargo 235218
HC-Cargo 235255
HC-Cargo 235835
CV PSH 305.518.090.004
CV PSH 305.518.090.010
CV PSH 305.518.090.210
CV PSH 305.518.090.500
CV PSH 305.518.120.004
CV PSH 305.518.120.010
CV PSH 305.518.140.004
CV PSH 305.518.140.010
CV PSH 305.518.140.215
CV PSH 305.518.140.505
CV PSH 305.540.150.010
CV PSH 305.540.150.215
HC-Cargo 332317
HC-Cargo 333103
HC-Cargo 333119
HC-Cargo 333980
VALEO 440690
INA 529 0110 10
INA 529 0134 10
INA 529 0163 10
RUVILLE 5571481
ROTOVIS Automotive Electrics 9041860
ROTOVIS Automotive Electrics 9045360
HELLA 9XU 358 038-041
HELLA 9XU 358 038-071
AS-PL A0059
AS-PL A0059(P)
AS-PL A0059(P-INA)
AS-PL A0127
AS-PL A0127(P)
AS-PL A0233
AS-PL A0480PR
AS-PL A3283
AS-PL A3283PR
AS-PL AFP0010
AS-PL AFP0010(INA)
AS-PL AFP0010(V)
CASCO CAL10243AS
CASCO CAL15250AS
CASCO CAL15325AS
CASCO CCP90109GS
DELCO REMY RAA22971
CONTITECH AP9090
MESSMER 218008
ALANKO 10442151
ALANKO 10442160
ALANKO 10442198
ALANKO 10442873
ALANKO 10443220
ALANKO 10443356
ALANKO 10443484
ALANKO 10443540
ALANKO 10443715
ALANKO 11442151
ALANKO 11442160
ALANKO 11442873
ALANKO 11443220
VIKA 99030010001
UNIPOINT F042A0B037
AS-PL A0233PR
AS-PL A0521
JP GROUP 1190103800
VEMO V10-23-0001
VEMO V10-23-0008
RIDEX 1390F0003
LUCAS LRA02291
LUCAS LRA02931
LUCAS LRB00475
AS-PL A0059PR
AS-PL A0127PR
AS-PL A0521PR
STARK SKRBS-1200063
STARK SKRBS-1200289
RIDEX 542R0290
RIDEX 542R0494
AS-PL A3421PR
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over INA Dynamovrijloop 535 0012 10
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108193063
(0)
4 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108193063
(0)
3 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108193063
(0)
2 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108193063
(0)
1 Evaluatie Dynamovrijloop 4005108193063
(0)