HELLA van 9XU 358 039-271: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Dynamo onderdelen producent
HELLA Dynamo onderdelen koop voordelig bij Rexbo
Dynamovrijloop Met kap HELLA 4082300625677 online winkel

HELLA Dynamovrijloop Met kap
Artikel nummer: 9XU 358 039-271

Dynamovrijloop 4082300625677: rating
Evaluatie (0)
  • Afstand tussen riemschijf en generator [mm]: 9
  • Voor fabrikant: Denso
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met kap
  • Aantal groeven: 5
  • Diameter (mm): 66
  • Draairichting: Draairichting met de klok mee
  • Inbouwdiepte [mm]: 12,5
  • voor fabrikantnummer: F-568860.XX
  • Schroefdraadmaat: M14x1,5
  • Binnendiameter [mm]: 15
  • Totale lengte [mm]: 40,4
  • Riemschijf-Ø [mm]: 60
  • aangedreven aggregaten: Aangedreven agg.:alternator
  • Conditie: Geheel nieuw
84,10 €* Korting: 59%
34,48 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Schroefdraadmaat: M14x1,5
  • Voor fabrikant: Denso
  • Voor OE nummer: 27060-33010
  • aangedreven aggregaten: Aangedreven agg.:alternator
  • Andere details
  • Producent: HELLA
  • Soort: Dynamovrijloop
  • EAN: 4082300625677
HELLA 4082300625677

HELLA Dynamovrijloop 4082300625677 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
TOYOTA 2706033010
TOYOTA 2706033020
TOYOTA 2741533010
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Dynamovrijloop producent
SKF VKM 06111
DENSO DAN964
HELLA 8EL 738 211-541
HELLA 8EL 738 225-001
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5112129
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5112133
JAPANPARTS ALT618
INA 535 0180 10
FEBI BILSTEIN 30224
MAGNETI MARELLI 063377504010
LAUBER 11.1893
VALEO 440293
TRISCAN 8641 134003
SNR GA769.01
RUVILLE 59926
DELCO REMY DRA0011
EUROTEC 12060775
EUROTEC 12060839
VALEO 588097
DAYCO ALP2425
BLUE PRINT ADT311147
BLUE PRINT ADT31190
GATES OAP7121
LUCAS ELECTRICAL LRB00472
HELLA 8EL 011 711-371
HELLA 8EL 012 426-671
JAPANPARTS RA-207
MEAT & DORIA 45166
HOFFER 4555166
JP GROUP 4890100709
MAGNETI MARELLI 944390904130
ASHIKA 002-T618
MAGNETI MARELLI 063731893010
ESEN SKV 11SKV060
ASHIKA 130-02-207
CV PSH 195.540.060.050
ERA 219159
HC-Cargo 237582
JAPKO 2T618
HC-Cargo 333982
ROTOVIS Automotive Electrics 9045811
ROTOVIS Automotive Electrics 9090413
MAGNETI MARELLI 940113010125
HELLA 9XU 358 039-271
AS-PL A6037
AS-PL A6072
AS-PL A6072(DENSO)
AS-PL AFP6011
AS-PL AFP6011(INA)
CASCO CAL40144AS
CASCO CCP90241AS
KAVO PARTS DFP-9003
OPTIMAL F5-1178
QUINTON HAZELL QRA1595
QUINTON HAZELL QRA2944
JP GROUP 4890100700
ALANKO 10442573
ALANKO 10443179
ALANKO 10443248
ALANKO 11442573
VEMO V70-23-0003
ACKOJA A70-23-0003
Henkel Parts 3114111
Henkel Parts 3114112
Henkel Parts 3114177
STARK SKGN-0321043
RIDEX 4G0821
MESSMER 210392A
STARK SKGN-0321391
RIDEX 4G1169
The NewLine RE73683N
MEAT & DORIA 5540120
STARDAX STX101596
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over HELLA Dynamovrijloop 9XU 358 039-271
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Dynamovrijloop 4082300625677
(0)
4 Evaluatie Dynamovrijloop 4082300625677
(0)
3 Evaluatie Dynamovrijloop 4082300625677
(0)
2 Evaluatie Dynamovrijloop 4082300625677
(0)
1 Evaluatie Dynamovrijloop 4082300625677
(0)