VMF van 57113: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
VMF Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Kofferruimte VMF 8717545593431 online winkel

VMF Accu / Batterij Kofferruimte
Artikel nummer: 57113

Accu / Batterij 8717545593431: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 72
  • Hoogte (mm): 175
  • Breedte (mm): 175
  • Lengte (mm): 278
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Pooluitvoering: 1
  • Koudstartstroom EN (A): 680
  • Inbouwplaats: Kofferruimte
  • Conditie: Geheel nieuw
96,46 €* Korting: 15%
81,99 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: VMF
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 8717545593431
VMF 8717545593431

VMF Accu / Batterij 8717545593431 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 191915105AC
AUDI 4A0915105B
AUDI 4A0915105C
AUDI 4A0915105D
AUDI 4A0915105E
AUDI 4A0915105F
BENTLEY 3Z0915107
BENTLEY PM32555PB
BMW 61212158640
BMW 61218363901
BMW 61218363902
BMW 61218381711
BMW 61218381714
BMW 61218381717
BMW 61219069480
CHEVROLET 12772115FU
CHEVROLET 13165239
CHEVROLET 13390017GG
CHEVROLET 13390022GM
CHEVROLET 13390023GN
CHEVROLET 19002974
CHEVROLET 24446352
CHEVROLET 24447232
CHEVROLET 24447233
CHEVROLET 90567354
CHEVROLET 9159074
CHEVROLET 9201470
CHEVROLET 9201873
CHEVROLET 93189923
CHEVROLET 95507662
CHEVROLET 95507663
CHEVROLET 95519151
CHEVROLET 95519152
CHEVROLET 95519698
CHEVROLET 95519699
CITROËN 1609232980
CITROËN 1615090780
DAF 1527893
FIAT 50503181
FIAT 50503183
FIAT 60672126
FIAT 60677707
FIAT 60677709
FIAT 71716340
FIAT 71751136
FORD 1021202
FORD 1072348
FORD 1130886
FORD 1130888
FORD 1517095
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA722
EXIDE EB712
VARTA 5701440643122
VARTA 5724090683132
VARTA 5744020753162
BOSCH 0 092 S30 070
BOSCH 0 092 S40 040
BOSCH 0 092 S40 070
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 070
CENTRA CA722
CENTRA CB712
YUASA YBX3075
YUASA YBX3100
YUASA YBX5100
MAGNETI MARELLI 069072720007
MAXGEAR 560 409 054
VMF 57113
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780615502
MASTER-SPORT 780757502
MASTER-SPORT 790706500
YUASA YBX1100
MAPCO 105063
MAXGEAR 572 409 068
Continental 2800012022280
Continental 2800012024280
MAXGEAR 85-0001
MAXGEAR 85-0013
RIDEX 1S0033
RIDEX 1S0039
RIDEX 1S0040
TAB 189072
TAB 246073
ERA S56812
EMPEX 56-030
EMPEX 56-043
EMPEX 56-524
EMPEX 56-527
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 572409068 D722
MAXGEAR 85-0042
MAXGEAR 85-0043
RIDEX 1S0279
RIDEX 1S0280
RIDEX 1S0289
RIDEX 1S0290
RIDEX 1S0298
RIDEX 1S0299
RIDEX 1S0307
RIDEX 1S0308
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over VMF Accu / Batterij 57113
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593431
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593431
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593431
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593431
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 8717545593431
(0)