TAB van 189072: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
TAB Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij <XU,XV> Kofferruimte Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar Ford pooladapter TAB 189072 online winkel

TAB Accu / Batterij <XU,XV> Kofferruimte Wisselen van de accu moet worden aangegeven in de regelaar Ford pooladapter Magic
Artikel nummer: 189072

Accu / Batterij 189072: rating
Evaluatie (0)
  • Koudstartstroom EN (A): 720
  • Lengte (mm): 278
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 175
  • Houderuitvoering: B13
  • Batterij (vermogen Ah): 75
  • Spanning (Volt): 12
  • Poolvolgorde: 00
  • Gewicht geladen (kg): 16.5
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • DIN / ISO: DIN 57510 SMF
  • Versie: Magic
  • Bouwjaar vanaf: 09/1985
  • Conditie: Geheel nieuw
139,80 €* Korting: 15%
118,83 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: TAB
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 189072
TAB 189072

TAB Accu / Batterij 189072 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 4A0915105B
AUDI 4A0915105C
AUDI 4A0915105D
AUDI 4A0915105E
AUDI 4A0915105F
AUDI 4D0915105
AUDI 4D0915105A
AUDI 4F0915105A
AUDI 8K0915105H
BENTLEY PM32555PB
BMW 61214141569
BMW 61216917884
BMW 61218361192
BMW 61218361193
BMW 61218381726
BMW 61218381730
BMW 61218381734
BMW 61218381741
CITROËN 5600QA
CITROËN 5600SX
CITROËN 7905525567
CITROËN 7905525777
EVOBUS A0009823108
EVOBUS A0035417301
FIAT 1334384080
FIAT 46413856
FIAT 46810025
FIAT 50503179
FIAT 50503182
FIAT 50503183
FIAT 51778213
FIAT 60627931
FIAT 60672124
FIAT 60672128
FIAT 60677708
FIAT 60677709
FIAT 60779202
FIAT 71716988
FIAT 71719456
FIAT 71730468
FIAT 71731659
FIAT 71736356
FIAT 7571547
FORD 1072348
FORD 1130886
FORD 1130888
FORD 1133130
FORD 1U2J10655D4A
FORD 1U2J10655E4A
FORD 3U2J10655DA
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA722
EXIDE EA770
EXIDE EB620
EXIDE EB740
EXIDE EK700
VARTA 5604080543132
VARTA 5701440643122
VARTA 5740120683132
VARTA 5744020753162
VARTA 5774000783162
BOSCH 0 092 S30 070
BOSCH 0 092 S30 080
BOSCH 0 092 S40 050
BOSCH 0 092 S40 070
BOSCH 0 092 S40 080
BOSCH 0 092 S50 070
BOSCH 0 092 S50 080
BOSCH 0 092 S50 130
CENTRA CA722
CENTRA CA770
CENTRA CB620
CENTRA CB740
VEMO V99-17-0020
IPSA TME70
BOSCH 0 092 S5A 080
VARTA 570901076D852
VEMO V99-17-0025
CENTRA CK700
YUASA YBX3096
YUASA YBX3100
YUASA YBX5096
YUASA YBX5100
MAGNETI MARELLI 067300290005
MAGNETI MARELLI 067300460005
MAGNETI MARELLI 069062540006
MAGNETI MARELLI 069072720007
MAGNETI MARELLI 069074680006
MAGNETI MARELLI 069077760007
VMF 56219
VMF 57113
MAXGEAR 574 104 068
VMF 57412
VMF 60038
MASTER-SPORT 771051152
MASTER-SPORT 780585002
MASTER-SPORT 780727002
MASTER-SPORT 780757502
MASTER-SPORT 780787202
MASTER-SPORT 780988502
MASTER-SPORT 781109502
MASTER-SPORT 790706500
DT 9.67430
MASTER-SPORT 780716002
MASTER-SPORT 780888002
MAXGEAR 572 409 068
Continental 2800012021280
Continental 2800012022280
Continental 2800012023280
Continental 2800012024280
RIDEX 1S0003
RIDEX 1S0005
MAXGEAR 85-0008
MAXGEAR 85-0011
MAXGEAR 85-0013
MAXGEAR 85-0014
MAXGEAR 85-0016
RIDEX 1S0009
RIDEX 1S0018
RIDEX 1S0040
DT 9.67430SP
TAB 113812
TAB 189072
TAB 189080
TAB 189099
TAB 207875
TAB 207905
TAB 246073
TAB 246074
TAB 246600
ERA A57012
ERA S56017
ERA S56812
ERA S57411
ERA S57715
CARTECHNIC 40 27289 03561 1
CARTECHNIC 40 27289 03765 3
EMPEX 56-043
EMPEX 56-045
EMPEX 56-048
EMPEX 56-060
EMPEX 56-070
EMPEX 56-539
EMPEX 56-545
MAXGEAR 572409068 D722
MAXGEAR 574104068 D722
MAXGEAR 85-0041
MAXGEAR 85-0043
RIDEX 1S0274
RIDEX 1S0275
RIDEX 1S0276
RIDEX 1S0277
RIDEX 1S0283
RIDEX 1S0284
RIDEX 1S0285
RIDEX 1S0293
RIDEX 1S0294
RIDEX 1S0295
RIDEX 1S0296
RIDEX 1S0302
RIDEX 1S0303
RIDEX 1S0304
RIDEX 1S0305
ProfiPower PP-740
VOLTMASTER 56207
VOLTMASTER 57402
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over TAB Accu / Batterij 189072
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 189072
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 189072
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 189072
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 189072
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 189072
(0)