RIDEX van 405R0020: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Remklauw reparatieset producent
RIDEX Remklauw reparatieset koop voordelig bij Rexbo
Reparatieset, remklauw RIDEX 4059191372386 online winkel

RIDEX Reparatieset, remklauw
Artikel nummer: 405R0020

Reparatieset, remklauw 4059191372386: rating
Evaluatie (0)
  • Diameter (mm): 54
  • Inbouwplaats: Achteras, Vooras
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Zonder zuiger
  • Remsysteem: Ate/Lucas/Mando
  • Aantal per as: 2
  • Conditie: Geheel nieuw
3,64 €* Korting: 15%
3,09 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: RIDEX
  • Soort: Reparatieset, remklauw
  • EAN: 4059191372386
RIDEX 4059191372386

RIDEX Reparatieset, remklauw 4059191372386 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 3A0698471
AUDI 443698471
BMW 34111153202
FORD 6087576
FORD 6087582
FORD 6117996
FORD 81AB2B107AA
FORD 81AB2L484AA
KIA 0K20A3324Z
MAZDA 1E033326Z
OPEL 1605749
SAAB 4467056
VAG 1J0698471
VOLVO 3344686
VW 3A0698471
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Reparatieset, remklauw producent
AUTOFREN SEINSA D4304
ATE 11.0441-5402.2
ATE 11.0441-5405.2
ATE 11.0441-5409.2
BOSCH 1 987 470 006
TRW SJ1160
TRW SJ1165
TRW SP7332
TRW SP8896
TOPRAN 108 345
TOPRAN 108 346
AUTOFREN SEINSA D4073
AUTOFREN SEINSA D4 195
AUTOFREN SEINSA D4 025
ERT 300216
ERT 400043
ERT 400065
ERT 400155
ERT 400179
ERT 400287
TEXTAR 46009800
TEXTAR 46009900
TEXTAR 46008200
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3280502
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3285021
A.B.S. 43523
A.B.S. 43664
FRENKIT 254002
FRENKIT 254004
FRENKIT 254022
FRENKIT 314003
FTE RKS4860
STARK SKRK-0730009
STARK SKRK-0730019
RIDEX 405R0010
RIDEX 405R0020
JP GROUP 1161950310
JP GROUP 1161950510
JP GROUP 1261950910
TOPRAN 108 348
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.35.010
FEBEST 2375-9N5F
FEBEST 2376-9N5F-KIT
AUTOFREN SEINSA D3136
AUTOFREN SEINSA D4025
AUTOFREN SEINSA D4195
AUTOFREN SEINSA D4260
FTE RKS54101
FTE RKS54102
MAXGEAR 27-0434
MAXGEAR 27-0446
MAXGEAR 27-0559
KRAFT 6030680
KRAFT 6031140
KRAFT 6033457
ZZVF ZVCER203
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over RIDEX Reparatieset, remklauw 405R0020
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Reparatieset, remklauw 4059191372386
(0)
4 Evaluatie Reparatieset, remklauw 4059191372386
(0)
3 Evaluatie Reparatieset, remklauw 4059191372386
(0)
2 Evaluatie Reparatieset, remklauw 4059191372386
(0)
1 Evaluatie Reparatieset, remklauw 4059191372386
(0)