MAXGEAR van 560 409 054: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
MAXGEAR Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij MAXGEAR 5901619507971 online winkel

MAXGEAR Accu / Batterij
Artikel nummer: 560 409 054

Accu / Batterij 5901619507971: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 60
  • Koudstartstroom EN (A): 540
  • Lengte (mm): 242
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 175
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Pooluitvoering: 1
  • DIN / ISO: LB2
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • Conditie: Geheel nieuw
144,26 €* Korting: 15%
122,62 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: MAXGEAR
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 5901619507971
MAXGEAR 5901619507971
OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 4A0915105A
BMW 61211371552
BMW 61211373670
BMW 61218363893
BMW 61218363894
BMW 61218363895
BMW 61218363896
BMW 61218377127
BMW 61218377128
BMW 61218377131
BMW 61218377132
CLAAS 1777780
CLAAS 1777910
FORD 1053140
FORD 1072331
FORD 1130884
FORD 1426519
FORD 1445813
FORD 1445814
FORD 3U2J10655BB
FORD 3U2J10655CA
FORD 3U2J10655FB
FORD 3U2J10655GA
FORD 6G9N10655NA
FORD 83BB10657AA
FORD 87BB10655BA
FORD 98AB10655AB
FORD 98AB10655BA
FORD 98AB10655BC
FORD 98AX10655B4A
FORD YS6J10655B4A
JAGUAR DBC6427
JAGUAR JLM10453
JOHN DEERE EPYP560409
NISSAN 24410AY60C
OPEL 1201200
OPEL 1201204
OPEL 1201331
OPEL 24447232
OPEL 6201250
OPEL 6201252
OPEL 93176704
RENAULT 7701376972
RENAULT 7711222786
RENAULT 8200253615
ROVER Z155056
ROVER Z255056
SUZUKI 3361083E40
SUZUKI 3361083E40000
TOYOTA 28800YZZIC
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
BOSCH 1 987 949 000
QUINTON HAZELL QTB107
HELLA 8JD 002 291-011
EXIDE EA602
EXIDE EB542
VARTA 5604090543132
VARTA 5614000603162
VARTA 5701440643122
VARTA 5724090683132
BOSCH 0 092 S30 070
BOSCH 0 092 S40 040
BOSCH 0 092 S40 070
BOSCH 0 092 S50 010
BOSCH 0 092 S50 040
BOSCH 0 092 S50 050
HERTH+BUSS ELPARTS 50300626
BOSCH 0 092 S30 041
VARTA 5534010503122
DT 1.33222
IPSA TM54P
MAHLE ORIGINAL 061 HL 19078 050
EXIDE EA612
EXIDE EB602
CENTRA CA612
CENTRA CB602
YUASA YBX3075
YUASA YBX5063
YUASA YBX5075
KOLBENSCHMIDT 77710620
KOLBENSCHMIDT 77942620
GLYCO 72-4072 0.50mm
MAGNETI MARELLI 069060540006
MAGNETI MARELLI 069061600007
VMF 55426
MAXGEAR 560 409 054
VMF 56077
VMF 56219
VMF 57113
MASTER-SPORT 780555002
MASTER-SPORT 780615502
MASTER-SPORT 780665902
MASTER-SPORT 790706500
YUASA YBX1100
MAXGEAR 572 409 068
YUASA YBX1075
MAGNETI MARELLI 067060600001
MAGNETI MARELLI 067060610002
MAGNETI MARELLI 067071650001
Continental 2800012018280
Continental 2800012020280
IPSA MB105002
MAXGEAR 85-0001
MAXGEAR 85-0012
RIDEX 1S0033
RIDEX 1S0039
RIDEX 1S0040
TAB 189054
TAB 189063
TAB 246045
TAB 246055
TAB 246250
TAB 246455
ERA S55312
ERA S56016
ERA S56812
EMPEX 56-030
EMPEX 56-043
EMPEX 56-524
EMPEX 56-527
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 572409068 D722
MAXGEAR 85-0042
MAXGEAR 85-0043
RIDEX 1S0279
RIDEX 1S0280
RIDEX 1S0289
RIDEX 1S0290
RIDEX 1S0298
RIDEX 1S0299
RIDEX 1S0307
RIDEX 1S0308
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over MAXGEAR Accu / Batterij 560 409 054
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 5901619507971
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 5901619507971
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 5901619507971
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 5901619507971
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 5901619507971
(0)