MASTER-SPORT van 750454802: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
MASTER-SPORT Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij MASTER-SPORT 2235810189168 online winkel

MASTER-SPORT Accu / Batterij
Artikel nummer: 750454802

Accu / Batterij 2235810189168: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 45
  • Hoogte [mm]: 175
  • Breedte [mm]: 175
  • Lengte [mm]: 207
  • Koudstartstroom EN (A): 480
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Batterij/accu: Loodaccu
  • Nettogewicht [kg]: 11,14
  • Bruto gewicht [kg]: 11,14
  • DIN / ISO: L1
  • Conditie: Geheel nieuw
71,69 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten excl. toeslag voor volumineuze goederen
Momenteel niet in voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: MASTER-SPORT
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 2235810189168
MASTER-SPORT 2235810189168

MASTER-SPORT Accu / Batterij 2235810189168 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 46227876
AUDI 8A0915105A
BARREIROS 000915105DAH
BARREIROS 191915105AA
BARREIROS 4G0915105G
BMW 000915105AB
BMW 1J0915105AB
BMW 61211371404
BMW 61216927452
BMW 61218363889
BMW 61218363890
BMW 61218368554
BMW 61218368555
BMW 61218376449
BMW 61218376453
BMW 61218377120
BMW 61218377121
BMW 61218377123
BMW 8E0915105
CHEVROLET 19001885
CITROËN 1615090980
CITROËN 5600JT
CLAAS 1777580
DACIA 7700758343
FIAT 46214085
FIAT 46227876
FORD 1020212
FORD 1021576
FORD 1036617
FORD 1072324
FORD 1130883
FORD 1139432
FORD 1426512
FORD 1517093
FORD 1672940
FORD 1684304
FORD 1935737
FORD 1U2J10655A4A
FORD 3U2J10655AA
FORD 6G9N10655LA
FORD 7M0915105
FORD 8G9J10655LB
FORD 8G9N10655LA
FORD 8G9N10655LB
FORD 98AB10655AA
FORD 98AX10655A4A
FORD AV2T10655AA
FORD DS7T10655GA
FORD ME8U2J10655AB
FORD ME8U2J10655JA
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
LuK 638 3088 00
LuK 638 3090 00
LuK 238 9024 10
EXIDE EA530
EXIDE EA602
EXIDE EB440
EXIDE EB442
EXIDE EB500
EXIDE EB542
EXIDE EC412
VARTA 5444020443132
VARTA 5454120403122
VARTA 5524000473132
BOSCH 0 092 S30 010
BOSCH 0 092 S30 020
BOSCH 0 092 S40 010
BOSCH 0 092 S40 020
BOSCH 0 092 S50 020
BOSCH 0 092 S50 050
SACHS 3488 019 032
CENTRA CA530
CENTRA CB440
CENTRA CB500
CENTRA CC412
BOSCH 0 092 S30 041
VARTA 5444010423132
VARTA 5534010503122
BOSCH 0 092 S40 001
DT Spare Parts 2.30371
IPSA TM54P
EXIDE EA612
EXIDE EB602
CENTRA CB442
CENTRA CA612
CENTRA CB602
YUASA YBX3012
YUASA YBX3063
YUASA YBX3075
YUASA YBX5012
MAGNETI MARELLI 067300490005
MAGNETI MARELLI 067300210005
MAGNETI MARELLI 067300240005
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.23.013
MAGNETI MARELLI 069044400006
MAGNETI MARELLI 069044420006
MAGNETI MARELLI 069050450006
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069060540006
MAGNETI MARELLI 069061600007
VMF 54018
MAXGEAR 541 400 036
VMF 54459
VMF 54465
MAXGEAR 545 412 040
VMF 55054
VMF 55426
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 780403802
MASTER-SPORT 780453607
MASTER-SPORT 780454802
MASTER-SPORT 780484501
MASTER-SPORT 780554801
MASTER-SPORT 780554802
MASTER-SPORT 780555002
BOSCH F 026 T02 310
YUASA YBX1012
YUASA YBX1063
MASTER-SPORT 780484502
YUASA YBX1075
MAGNETI MARELLI 067045360001
MAGNETI MARELLI 067045420001
MAGNETI MARELLI 067050450001
Continental 2800012018280
Continental 2800012021280
MAXGEAR 85-0001
FAST FT75201
FAST FT75204
MAXGEAR 85-0009
MAXGEAR 85-0010
MAXGEAR 85-0012
TAB 189054
TAB 189058
TAB 246044
TAB 246045
TAB 246050
TAB 246250
TAB 246646
ERA S54214
ERA S54414
ERA S54515
ERA S55211
ERA S55312
EMPEX 56-014
EMPEX 56-020
EMPEX 56-506
MAXGEAR 541400036 D722
MAXGEAR 545412040 D722
MAXGEAR 560409054 D722
MAXGEAR 85-0042
AUGER 100322
ERA S54410
VOLTMASTER 54317
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over MASTER-SPORT Accu / Batterij 750454802
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 2235810189168
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 2235810189168
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 2235810189168
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 2235810189168
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 2235810189168
(0)