MAGNETI MARELLI van 069053540007: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
MAGNETI MARELLI Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij STD DX MAGNETI MARELLI 8001063990248 online winkel

MAGNETI MARELLI Accu / Batterij STD DX RUN
Artikel nummer: 069053540007

Accu / Batterij 8001063990248: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij/accu: Onderhoudsvrij, Met handgreep, Zonder vulpeil
  • Batterij (vermogen Ah): 53
  • Koudstartstroom EN (A): 540
  • DIN / ISO: L01
  • Lengte (mm): 207
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 190
  • Poolvolgorde: DX
  • Houderuitvoering: B13
  • Pooluitvoering: 1
  • Productlijn: RUN
  • Conditie: Geheel nieuw
181,12 €* Korting: 15%
153,95 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Batterij/accu: 40
  • Spanning (Volt): 12
  • Andere details
  • Producent: MAGNETI MARELLI
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 8001063990248
MAGNETI MARELLI 8001063990248

MAGNETI MARELLI Accu / Batterij 8001063990248 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 606777030
ALFAROME/FIAT/LANCI 6000627544
ALFAROME/FIAT/LANCI 71751139
AUDI 7N0915105
CITROËN/PEUGEOT 5600KJ
CITROËN/PEUGEOT 5600LR
CITROËN/PEUGEOT 5600TP
CITROËN/PEUGEOT 5600Y0
CITROËN/PEUGEOT 7905525547
DACIA 6001547710
FIAT 46756131
FIAT 46756136
FIAT 46810022
FIAT 46832509
FIAT 468325090
FIAT 46832714
FIAT 50500212
FIAT 51760193
FIAT 51760308
FIAT 51761145
FIAT 51763095
FIAT 51767152
FIAT 51780106
FIAT 51780107
FIAT 51780108
FIAT 51784852
FIAT 51810270
FIAT 60778721
FIAT 60778722
FIAT 60778723
FIAT 60778724
FIAT 71730453
FIAT 71730466
FIAT 71731658
FIAT 7571546
FIAT 7571581
FIAT 7699835
FORD 1U2J10655A4A
FORD 3U2J10655AA
GENERAL MOTORS 13502368
HYUNDAI 371100N200
HYUNDAI 371101C101
HYUNDAI 371101J680
HYUNDAI 37110A6000
MAGNETI MARELLI RUN53R
MERCEDES-BENZ A4515410002
RENAULT 7711222779
RENAULT 7711238596
RENAULT 7711355484
RENAULT 8200377257
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA530
EXIDE EB500
EXIDE EB620
VARTA 5444020443132
VARTA 5454120403122
VARTA 5524000473132
VARTA 5544000533162
BOSCH 0 092 S30 020
BOSCH 0 092 S40 010
BOSCH 0 092 S40 020
BOSCH 0 092 S50 020
CENTRA CA530
CENTRA CB500
CENTRA CB620
IPSA TM54P
YUASA YBX3012
YUASA YBX3063
YUASA YBX5012
MAGNETI MARELLI 067300210005
MAGNETI MARELLI 067300240005
MAGNETI MARELLI 069050450006
MAGNETI MARELLI 069053540007
MAGNETI MARELLI 069062540006
VMF 54459
VMF 54465
MAXGEAR 545 412 040
VMF 55054
MASTER-SPORT 750454802
MASTER-SPORT 780453607
MASTER-SPORT 780454802
MASTER-SPORT 780484501
MASTER-SPORT 780554801
MASTER-SPORT 780554802
YUASA YBX1012
MASTER-SPORT 780484502
MAGNETI MARELLI 067045360001
MAGNETI MARELLI 067045420001
MAGNETI MARELLI 067050450001
MAGNETI MARELLI 067054500002
Continental 2800012019280
MAXGEAR 85-0009
MAXGEAR 85-0010
TAB 189054
TAB 189058
TAB 246045
TAB 246050
TAB 246646
ERA S54414
ERA S54515
ERA S55211
EMPEX 56-014
EMPEX 56-020
MAXGEAR 545412040 D722
VOLTMASTER 56207
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over MAGNETI MARELLI Accu / Batterij 069053540007
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 8001063990248
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 8001063990248
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 8001063990248
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 8001063990248
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 8001063990248
(0)