LuK van 624 3476 34: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Cardanassen & differentieel
  • Carrosserie
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remmen
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Vering / demping
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
Top Koppelingsset producent
LuK Koppelingsset koop voordelig bij Rexbo
Koppelingsset Met koppelingsdruklager LuK 4005108949387 online winkel

LuK Koppelingsset Met koppelingsdruklager
Artikel nummer: 624 3476 34

Koppelingsset 4005108949387: rating
Evaluatie (0)
  • Diameter [mm]: 240
  • Type versnellingsbak: PF6.0##
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met koppelingsdruklager
  • Aandrijving: niet voor halfautomaat
  • Conditie: Geheel nieuw
220,98 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: LuK
  • Soort: Koppelingsset
  • EAN: 4005108949387
LuK 4005108949387

LuK Koppelingsset 4005108949387 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
FIAT 6000616133
NISSAN 3000100Q0B
NISSAN 3000100Q1A
NISSAN 3000100Q1D
NISSAN 3000100Q1E
NISSAN 3000100Q1K
NISSAN 3000100Q2A
NISSAN 3000100Q2G
NISSAN 3000100Q4A
NISSAN 3000100Q4D
NISSAN 3000100QA1
NISSAN 3000100QA5
NISSAN 3000100QAC
NISSAN 3000100QAD
NISSAN 3057000Q0C
NISSAN 3057000Q0F
NISSAN 3057000Q0J
NISSAN 3057000Q1C
NISSAN 3057000Q1D
NISSAN 3057000Q1G
NISSAN 3057000Q1J
NISSAN 3057000QAB
NISSAN 3057000QAD
OPEL 4403848
OPEL 4404147
OPEL 4415391
OPEL 4415392
OPEL 4415505
OPEL 4415826
OPEL 4415884
OPEL 4416025
OPEL 4416385
OPEL 4416562
OPEL 4417187
OPEL 4417575
OPEL 4421631
OPEL 4421641
OPEL 4423228
OPEL 4423519
OPEL 4432435
OPEL 4432835
OPEL 4433935
OPEL 4435190
OPEL 4435231
OPEL 4449190
OPEL 4449206
OPEL 4449752
OPEL 4452962
OPEL 9111848
OPEL 9112147
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Koppelingsset producent
NK 133641
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2001201
AISIN KN-185R
LuK 624 3379 09
LuK 624 3379 33
LuK 624 3379 34
QUINTON HAZELL QKT2713AF
VALEO 826816
QUINTON HAZELL QKT2457AF
QUINTON HAZELL QKT2712AF
JAPANPARTS KF-1022
VALEO 834097
MECARM MK10027D
KAMOKA KC101
STARK SKCK-0100059
STARK SKCK-0100090
RIDEX 479C0060
RIDEX 479C0091
JP GROUP 1230406919
ASHIKA 92-01-1022
KM Germany 069 2105
STATIM 100.579
DT Spare Parts 6.93046
MAXGEAR 61-5214
LuK 624 3476 09
LuK 624 3476 33
LuK 624 3476 34
VALEO 834304
JAPKO 921022
KAWE 962491
RYMEC JT1629
MECARM MK10027
MECARM MK10074D
EXEDY NSS2294
JP GROUP 1230406910
LUCAS LKCA840038
LUCAS LKCA840057
FAST FT64135
BLUE PRINT ADW193074
BLUE PRINT ADW193081
BORG & BECK HK2841
IAP QUALITY PARTS 201-13162
BLUE PRINT ADR163078
BLUE PRINT ADR163080
BLUE PRINT ADR163081
STARK SKCK-0100552
RIDEX 479C0551
RAICAM RCK66099
SACHS 3000 950 651
MAPCO 10105/0
JP GROUP 1230404919
NK 133964
JP GROUP 1230404910
SACHS 3000 950 551
KAWE 963033CSC
JAPANPARTS KF-1024
BLUE PRINT ADN130241
ASHIKA 92-01-1024
JAPKO 921024
LuK 624 3380 09
LuK 624 3380 34
VALEO 826552
LuK 624 3380 33
DT Spare Parts 6.93048
EXEDY NSS2297
VALEO 834306
BLUE PRINT ADN130277
BLUE PRINT ADW1930120
IAP QUALITY PARTS 201-13166
SASIC 5104078
LuK 624 3334 09
LuK 624 3334 33
LuK 624 3334 34
VALEO 826307
BLUE PRINT ADN130139
KM Germany 069 1533
JP GROUP 1230406419
JP GROUP 1230406410
LUCAS LKCA840047
LUCAS LKCA840047C
SACHS 3000 951 320
QUINTON HAZELL QKT2812AF
BLUE PRINT ADN130184C
KAVO PARTS CP-2139
BORG & BECK HK2046
AISIN KE-RE03R
LuK 624 3242 09
LuK 624 3242 33
LuK 624 3242 34
VALEO 826208
SACHS 3000 951 258
QUINTON HAZELL QKT2434AF
SASIC 5104006
MECARM MK10026D
MAPA 001240509
DT Spare Parts 6.93057
KAWE 961672
NEXUS F1R090NX
RYMEC JT1129
IAP QUALITY PARTS 201-13161
SACHS 3000 951 658
SASIC 5104002
NEXUS F1R091NX
BORG & BECK HK7807
RYMEC JT7807
NK 143608
AISIN CSCN-004
LuK 624 3312 34
LuK 510 0116 10
LuK 624 3219 33
LuK 623 3150 34
LuK 624 3087 34
LuK 624 3092 33
LuK 625 3056 33
TRW PJQ146
LuK 600 0064 00
LuK 623 3159 33
SACHS 3182 600 162
LPR 3496
SACHS 3182 600 202
BLUE PRINT ADN13674
TRW PJQ203
TRW PJQ204
MAPCO 12152
LuK 510 0225 10
VALEO 810067
A.B.S. 41149
FTE ZA31042.3.7
KAMOKA CC005
KAMOKA CC011
STARK SKCSC-0630026
FERODO FHC6157
LuK 626 3049 33
JAPANPARTS CF-124
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2411001
TEXTAR 53012100
KM Germany 069 1566
RIDEX 47C0026
JP GROUP 1230301209
TOPRAN 207 633
MAGNETI MARELLI 360319030098
KM Germany 069 2345
JP GROUP 1230301200
ESEN SKV 13SKV006
ESEN SKV 13SKV016
SACHS 3182 654 210
STATIM 4.15-CSC
DT Spare Parts 6.40225
LuK 600 0235 00
MAXGEAR 61-0086
LuK 624 3945 33
VALEO 837407
ASHIKA 90-01-124
JAPKO 90124
BORG & BECK BCS193
QUINTON HAZELL CSC063
RYMEC CSC063530
RYMEC CSC1069530
EXEDY CSC410
MECARM MK10173A
SACHS 3182 600 249
FAST FT67030
VALEO 834216
VALEO 834217
VALEO 834281
VALEO 834300
VALEO 834317
VALEO 834332
VALEO 834334
VALEO 837425
VALEO 837427
BREMBO E 56 036
BLUE PRINT ADR163051
BLUE PRINT ADR163602
BLUE PRINT ADW193082
IAP QUALITY PARTS 204-13161
VALEO 837490
RIDEX 479C0352
VALEO 1100631
VALEO 837491
FTE 1100631
STARK SKR-2250025
LuK 624 3930 33
SAMKO M30466
STARK SKCK-0101648
RIDEX 479C3383
LUCAS LCSC0319
BLUE PRINT ADBP300082
NTY NWS-RE-002
LuK 600 0350 00
NK 133980
VALEO 834533
LuK 600 0355 00
MTR 12119840
VALEO 837540
LCC LCC8245
VALEO 837568
AKUSAN F2M004AKN
LuK 624 3370 33
VALEO 804585
A.B.S. 41136
FERODO FHC6191
SASIC 5354011
BLUE PRINT ADN13681
TEXTAR 53015100
BORG & BECK HKT1181
BLUE PRINT ADR163029
IAP QUALITY PARTS 201-13220C
VALEO 1100731
FTE 1100731
VALEO 875040
BLUE PRINT ADN130225
BLUE PRINT ADN130227
BLUE PRINT ADN130239
BLUE PRINT ADN130242
VALEO 834104
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2001233
JP GROUP 1230403409
JP GROUP 1230403410
BLUE PRINT ADN130185C
BORG & BECK HKT1353
BORG & BECK HKT1392
RAICAM RCS20048
VALEO 810104
VAICO V40-2151
TRW PJQ225
A.B.S. 51132
METELLI 56-0064
KAWE 962876CSC
FTE ZA31042.3.9
KAWE DMF475M
KAWE 962641CSC
FRIGAIR 137.50152
SACHS 3182 600 195
TRW PJQ237
LPR 3475
KAWE 990187
RYMEC CSC1045530
FERODO FHC6219
BREMBO E 59 023
SAMKO M30447
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over LuK Koppelingsset 624 3476 34
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Koppelingsset 4005108949387
(0)
4 Evaluatie Koppelingsset 4005108949387
(0)
3 Evaluatie Koppelingsset 4005108949387
(0)
2 Evaluatie Koppelingsset 4005108949387
(0)
1 Evaluatie Koppelingsset 4005108949387
(0)