CONTITECH van 6PK1360: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Cardanassen & differentieel
  • Carrosserie
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remmen
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Vering / demping
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
Top Multiriem producent
CONTITECH Multiriem koop voordelig bij Rexbo
Multiriem 1360mm, Ribbenaantal: 6 CONTITECH 4010858487935 online winkel

CONTITECH Multiriem 1360mm, Ribbenaantal: 6
Artikel nummer: 6PK1360

Multiriem 4010858487935: rating
Evaluatie (0)
  • Lengte [mm]: 1360
  • Ribbenaantal: 6
  • aangedreven aggregaten: Dynamo
  • Gewicht [kg]: 0,142
  • Conditie: Geheel nieuw
16,89 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: CONTITECH
  • Soort: Multiriem
  • EAN: 4010858487935
CONTITECH 4010858487935

CONTITECH Multiriem 4010858487935 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
CITROËN 5750RX
CITROËN 9654114280
CONTINENTAL CTAM 6PK1358
CONTINENTAL CTAM 6PK1359
CONTINENTAL CTAM 6PK1360
CONTINENTAL CTAM 6PK1361
CONTINENTAL CTAM 6PK1362
FIAT 71736257
FIAT 71736357
FIAT 71753877
FIAT 73502928
FIAT 73502929
FIAT 9654114280
FORD 1316337
FORD 1361185
FORD 4M5Q6C301FA
FORD 5M5Q6C301CA
LAND ROVER 6H336C301BA
LAND ROVER PQS500460
OPEL 1340007
OPEL 1340028
OPEL 55568858
OPEL 55573151
ROVER PQS100900
TATA 254723126330
VAUXHALL 55568858
VAUXHALL 55573151
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Multiriem producent
CONTITECH 6PK1360
DAYCO 6PK1352
OPTIBELT 6 PK 1352
FLENNOR 6PK1353
GATES 6PK1353
QUINTON HAZELL QBR61350
SKF VKMV 6PK1355
SKF VKMV 6PK1356
METZGER 6PK1352
MEYLE 050 006 1350
TOPRAN 109 643
TRISCAN 8640 601353
SKF VKMA 33163
STARK SKPB-0090061
RIDEX 305P0170
JP GROUP 1118113100
JP GROUP 1118113109
INA FB 6PK1352
LUCAS 5PK1025L
LUCAS 6PK1350L
LUCAS 6PK1355L
INA 529 0377 10
LUCAS LAK0161
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1061353
RIDEX 542R0818
GATES K060532RPM
SKF VKMA 34111
RIDEX PLUS 305P0170P
INA 529 0549 10
KAMOKA 7016102
MAPCO 100888
CONTITECH AVX10X888
DAYCO 6PK1360S
OPTIBELT AVX 10 x 888
FLENNOR 6PK1360
FLENNOR A5153
FLENNOR A5253
GATES 6264MC
GATES 6PK1360
QUINTON HAZELL QBA887
MEYLE 052 010 0888
JAPANPARTS DV-6PK1365
FTE 455E.660E.1
BOSCH 2 430 102 139
TRISCAN 8640 100888
TRISCAN 8640 601360
SNR CA6PK1360
BREMBO T 24 127
BLUE PRINT AD06R1360
TEXTAR 40072100
ROULUNDS RUBBER 1A0888
LPR 6T48005
STARK SKPB-0090018
JP GROUP 1118006200
JP GROUP 1118006209
MAGNETI MARELLI 340101000888
RIDEX 305P0127
FAI AutoParts 10AV0887
ASHIKA 112-6PK1365
JAPKO 6PK1365
HELLA 8AH 355 460-131
MASTER-SPORT AVX-10X888-PCS-MS
INA FB 10X888
QUINTON HAZELL QBR61360
AE SVB10888
JP GROUP 4918000200
MAGNETI MARELLI 341200002045
LUCAS 10AV0887L
LUCAS 6PK1360L
LUCAS 6PK1387L
SAMKO 6T48005
MASTER-SPORT AVX-10X885-PCS-MS
FTE 9240281
MASTER-SPORT AVX-10X890-PCS-MS
RIDEX PLUS 305P0127P
JP GROUP 8918000100
RAP BRAKES R-H0002
MAPCO 261360
SKF VKMV 6PK1360
MEYLE 050 006 1360
BOSCH 1 987 947 554
SKF VKMA 35045
HUTCHINSON 1360 K 6
MAGNETI MARELLI 340611001360
INA FB 6PK1360
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1061360
LUCAS 6PK2413L
MAGNETI MARELLI 341200004471
INA 529 0293 10
SASIC 6PK1360
STARK SKRBS-1200778
RIDEX 542R0780
BOSCH 1 987 946 071
SNR CA6PK1355
HUTCHINSON 1355 K 6
SASIC 1770083
FAI AutoParts 6PK1350
MASTER-SPORT 6PK1360-PCS-MS
SASIC 6PK1355
SNR KA859.41
OPTIBELT 6 PK 1360
METZGER 6PK1360S
AE MVB1360R6
LUCAS 6PK1995L
LUCAS 4PK0813L
CONTITECH 6PK1352
DAYCO 6PK1355
METZGER 6PK1355
FEBI BILSTEIN 28940
SWAG 30 92 8940
FAI AutoParts 6PK1355
QUINTON HAZELL QBR61355
LUCAS 4PK0925L
LUCAS 6PK1613L
INA 529 0404 10
ZEKKERT KR-6PK1352
STARK SKRBS-1200669
RIDEX 542R0670
KAMOKA 7016101
LUCAS 6PK0913L
FAI AutoParts 6PK1360
LUCAS 5PK0837L
LUCAS 3PK0720L
LUCAS 6PK0870L
MAPCO 261365
MAPCO 261370
CONTITECH 6PK1370
DAYCO 6PK1365
FLENNOR 6PK1368
GATES 6PK1368
QUINTON HAZELL QBR61365
METZGER 6PK1365
MEYLE 050 006 1365
TRISCAN 8640 601368
RIDEX 305P0177
JP GROUP 1218103200
JP GROUP 1218103209
JP GROUP 5018100309
HUTCHINSON 1368 K 6
BANDO 6PK1365
MAGNETI MARELLI 340611001370
MEYLE 050 006 1370
OPTIBELT 6 PK 1370 SCC
FAI AutoParts 6PK1368
INA FB 6PK1370
AE MVB1369R6
JP GROUP 5018100300
LUCAS 6PK1365L
LUCAS 6PK1372L
LUCAS 6PK1830L
MAGNETI MARELLI 341200004472
IAP QUALITY PARTS 140-14080
DENCKERMANN 6PK1370
DENCKERMANN 6PK1365
RIDEX PLUS 305P0177P
KAMOKA 7016103
SASIC 6PK1368
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over CONTITECH Multiriem 6PK1360
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Multiriem 4010858487935
(0)
4 Evaluatie Multiriem 4010858487935
(0)
3 Evaluatie Multiriem 4010858487935
(0)
2 Evaluatie Multiriem 4010858487935
(0)
1 Evaluatie Multiriem 4010858487935
(0)