Continental van 2800012023280: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Continental Accu koop voordelig bij Rexbo
Accu / Batterij Continental 4103590680426 online winkel

Continental Accu / Batterij Starter
Artikel nummer: 2800012023280

Accu / Batterij 4103590680426: rating
Evaluatie (0)
  • Spanning (Volt): 12
  • Batterij (vermogen Ah): 80
  • Koudstartstroom EN (A): 750
  • Lengte (mm): 278
  • Breedte (mm): 175
  • Hoogte (mm): 190
  • Poolvolgorde:
  • Houderuitvoering: B13
  • Gewicht (kg): 17,9
  • Batterij/accu: Lood-calcium-accu (Pb/Ca), Loodaccu
  • Productlijn: Starter
  • DIN / ISO: L3
  • Conditie: Geheel nieuw
147,94 €* Korting: 15%
125,75 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: Continental
  • Soort: Accu / Batterij
  • EAN: 4103590680426
Continental 4103590680426

Continental Accu / Batterij 4103590680426 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
AUDI 000915105AE
AUDI 000915105AF
AUDI 4D0915105
AUDI 4D0915105A
AUDI 4F0915105A
BMW 61217604816
BMW 61218361193
BMW 61218381734
CHEVROLET 93453874
CITROËN 1609232480
CITROËN 5600GR
CITROËN 5600QA
CITROËN 5600RC
CITROËN 5600RW
CITROËN 5600SL
CITROËN 5600TC
FIAT 46810025
FIAT 50503182
FIAT 51778213
FIAT 60677708
FIAT 71730468
FIAT 71731659
FIAT 71747718
FIAT 71751143
FORD 1133130
JAGUAR J9C5445
LEXUS 28800YZZBA
MERCEDES-BENZ 0009820108
MERCEDES-BENZ 0009823108
MERCEDES-BENZ 0009829908
MERCEDES-BENZ 0035417301
MERCEDES-BENZ 0055412001
MERCEDES-BENZ 0055412401
MERCEDES-BENZ 9069820108
NISSAN 244102X101
NISSAN 244103X10A
NISSAN 24410JD13A
OPEL 19001895
OPEL 19001898
OPEL 93453874
PEUGEOT 1609232480
PEUGEOT 5600QA
PEUGEOT 5600TC
RENAULT 6001547711
RENAULT 7701050259
RENAULT 7701414033
RENAULT 7711202119
RENAULT 7711222781
RENAULT 7711238598
RENAULT 8200472779
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Accu / Batterij producent
EXIDE EA770
EXIDE EB740
VARTA 5740120683132
VARTA 5774000783162
BOSCH 0 092 S30 080
BOSCH 0 092 S40 080
BOSCH 0 092 S50 080
CENTRA CA770
CENTRA CB740
VARTA 580901080D852
CENTRA CB800
EXIDE EB800
YUASA YBX3096
YUASA YBX5096
YUASA YBX9096
MAGNETI MARELLI 067300330005
MAGNETI MARELLI 067300290005
MAGNETI MARELLI 067300460005
MAGNETI MARELLI 069074680006
MAGNETI MARELLI 069077760007
MAGNETI MARELLI 069080640006
MAXGEAR 574 104 068
VMF 57412
MASTER-SPORT 780727002
MASTER-SPORT 780787202
MAPCO 105077
DT 9.67430
MASTER-SPORT 780716002
MASTER-SPORT 780888002
Continental 2800012023280
Continental 2800012024280
RIDEX 1S0005
MAXGEAR 85-0014
RIDEX 1S0009
DT 9.67430SP
TAB 113812
TAB 189072
TAB 189080
TAB 207875
TAB 246073
TAB 246074
ERA S57411
ERA S57715
CARTECHNIC 40 27289 03561 1
EMPEX 56-045
EMPEX 56-048
EMPEX 56-539
MAXGEAR 574104068 D722
MAXGEAR 85-0041
RIDEX 1S0275
RIDEX 1S0277
RIDEX 1S0284
RIDEX 1S0294
RIDEX 1S0296
RIDEX 1S0303
RIDEX 1S0305
ProfiPower PP-740
VOLTMASTER 57402
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over Continental Accu / Batterij 2800012023280
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680426
(0)
4 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680426
(0)
3 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680426
(0)
2 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680426
(0)
1 Evaluatie Accu / Batterij 4103590680426
(0)