BREMBO van P 24 061: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Remblokken producent
BREMBO Remblokken koop voordelig bij Rexbo
Remblokkenset, schijfrem Vooras voor voertuigen zonder performance remmen Nieuw Zeeland Teves Excl. slijtage waarschuwingscontact BREMBO 8020584052334 online winkel

BREMBO Remblokkenset, schijfrem Vooras voor voertuigen zonder performance remmen Nieuw Zeeland Teves Excl. slijtage waarschuwingscontact
Artikel nummer: P 24 061

Remblokkenset, schijfrem 8020584052334: rating
Evaluatie (0)
  • Inbouwplaats: Vooras
  • Slijtageindicator: Excl. slijtage waarschuwingscontact
  • Hoogte 1 (mm): 62,4
  • Hoogte 2 (mm): 67
  • Breedte 2 [mm]: 156,3
  • Breedte 1 [mm]: 155,1
  • Dikte [mm]: 18,2
  • WVA-nummer: 23724, 23723
  • Remsysteem: Teves
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Conditie: Geheel nieuw
37,21 €* Korting: 15%
31,63 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Uitvoering: 2WD
  • Inbouwplaats: Vooras
  • Reminstallatie: voor voertuigen zonder performance remmen
  • Landuitvoering: Nieuw Zeeland
  • Andere details
  • Producent: BREMBO
  • Soort: Remblokkenset, schijfrem
  • EAN: 8020584052334
BREMBO 8020584052334

BREMBO Remblokkenset, schijfrem 8020584052334 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
BREMBO 23723
BREMBO 23724
BREMBO 7947D1044
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 1695810
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 1759370
FORD 1765766
FORD 1809256
FORD 1816524
FORD 1820037
FORD 1826241
FORD 1865326
FORD 2188058
FORD 2253406
FORD 2271968
FORD 2390587
FORD 3M512K021AA
FORD 3M512K021AB
FORD 3M5J2K021A1A
FORD 3M5J2K021AA
FORD 4S4Z2001AA
FORD 5181461
FORD 5S4Z2001AA
FORD 8V412K021AA
FORD 8V412K021AB
FORD AV612K021BA
FORD AV612K021BB
FORD BV612001B3A
FORD BV612001C3B
FORD BV612001CB
FORD CN152K021AA
FORD CN152K021CA
FORD CV612001BC
FORD CV612001CB
FORD CV6Z2001A
FORD GN152K021AC
FORD KTKV6C2K021AA
FORD KTKV6C2K021AB
FORD KTKV6C2K021AC
FORD MCN152K021AA
FORD ME3M5J2K021AA
FORD MEAV6J2K021AA
FORD MEAV6J2K021BA
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Remblokkenset, schijfrem producent
LPR 05P1627
KRAFT 6006415
ATE 13.0460-7193.2
ATE 13.0470-7193.2
BOSCH 0 343 003 001
BOSCH 0 986 424 794
TEXTAR 2372301
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603064
FERODO FDB1594
FERODO FDB1706
FERODO FDB4319
BREMBO P 24 061
HERTH+BUSS ELPARTS 70468022
DELPHI LP1869
FEBI BILSTEIN 16479
NK 222561
MAPCO 6709
MEYLE 025 237 2318
REMSA 1082.00
REMSA 1082.30
JAPANPARTS PA-300AF
TRW GDB1583
VAICO V25-8112
LPR 05P1190
BLUE PRINT ADM54282
Barum BA2234
ABE C13055ABE
ABE C1G055ABE
VAICO V25-0272
FEBI BILSTEIN 16871
VALEO 598649
JURID 573209J
JURID 573199J
JURID 573209JC
TRISCAN 8110 16024
TRISCAN 8110 50023
ICER 181617
STARK SKFO-1010
FERODO FDB4416
NIPPARTS J3603063
JURID 573199JC
FERODO FSL1594
OPTIMAL 12192
DELPHI LP2495
TRW GDB2009
TRW GDB1583DTE
BREMBO P 24 158
REMSA 1510.10
VAICO V25-0272-1
VAICO V25-8112-1
TRISCAN 8110 16029
MINTEX MDB2634
NK 222580
TEXTAR 2372381
A.B.S. 37422
A.B.S. 37996
BRECK 23723 00 701 00
ZIMMERMANN 23723.180.1
CIFAM 822-534-0
KAMOKA JQ1013188
JURID 573460J
ZIMMERMANN 25736.180.1
TRW GDB2059
VALEO 301649
MAGNETI MARELLI 363700201436
ASHIKA 50-03-300
RIDEX 402B0011
STARK SKBK-1090014
METZGER 1170008
ICER 182134
ICER 181617-202
STARK SKBK-1090061
STARK SKBK-1090134
STARK SKBK-1090150
STARK SKBK-1090170
STARK SKBP-0011602
RIDEX 402B1008
A.B.S. 211640
JP GROUP 1563600110
JP GROUP 1563600119
REMSA 1082.12
TOPRAN 302 338
FRIGAIR PD05.501
MAGNETI MARELLI 363916060244
MAGNETI MARELLI 363916060604
VALEO 601373
VALEO 601367
STARK SKBK-1090310
STARK SKBK-1090324
BOSCH 0 986 495 215
MEYLE 025 237 2318/PD
MEYLE 025 257 3618
MEYLE 025 257 3618/PD
FEBEST 0501-CRF
FEBI BILSTEIN 116226
MASTER-SPORT 13046071932N-SET-MS
MAXGEAR 19-0875
ROADHOUSE 21082.00
ROADHOUSE 21082.12
ROADHOUSE 21082.30
ROADHOUSE 21510.10
METELLI 22-0534-0
METELLI 22-0534-1
METELLI 22-0989-0
TEXTAR 2555501
A.B.S. 35087
SWAG 50 11 6226
SWAG 50 91 6479
PROFIT 5000-1594
JAPKO 50300
VALEO 601368
CIFAM 822-989-0
HELLA 8DB 355 011-191
BRAXIS AA0010
BRAXIS AA0444
DENCKERMANN B110854
DENCKERMANN B110855
DENCKERMANN B111340
FTE BL1910A1
FTE BL1910B1
FTE BL1910C1
FTE BL2773A1
KAVO PARTS BP-4555
DJ PARTS BP1158
QUINTON HAZELL BP1866
AISIN BPFO-1004
ZEKKERT BS-1249
ZEKKERT BS-1599
Dr!ve+ DP1010.10.0006
FERODO FDB1594W
KAVO PARTS KBP-4513
MINTEX MDB3971
BREMBO P 24 199
SCT Germany SP 358 PR
VAICO V25-1774
CHAMPION 573199CH
CHAMPION 573209CH
CHAMPION 573460CH
CHAMPION 573753CH
JURID 573753J
AISIN BPFO-1016
A.B.S. 211846
DON PCP1008
MAXGEAR 19-3045
QUARO QP2248
ZIMMERMANN 23723.980.1
TOMEX brakes TX 13-05
HELLA 8DB 355 025-511
ATE 13.0470-7299.2
VALEO 872017
BREMBO P 24 061X
OPTIMAL BP-12192
MAPCO 6709HPS
BLUE PRINT ADF124225
TEKNOROT N-310
QUARO QP2246C
QUARO QP2248C
PROPLAST 26106003
PROPLAST 26106004
TOMEX brakes TX 18-91
ATE 13.0460-7299.2
SAMKO 5SP1190
SAMKO 5SP1627
VALEO 601696
ASHIKA 50-00-0310
BRECK 25748 00 701 00
MASTER-SPORT 202501170
MASTER-SPORT 202501620
MASTER-SPORT 202501650
MASTER-SPORT 202501700
MASTER-SPORT 202501990
MEYLE 025 255 5518/PD
MASTER-SPORT 13046072992N-SET-MS
MAPCO 6667HPS
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over BREMBO Remblokkenset, schijfrem P 24 061
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Remblokkenset, schijfrem 8020584052334
(0)
4 Evaluatie Remblokkenset, schijfrem 8020584052334
(0)
3 Evaluatie Remblokkenset, schijfrem 8020584052334
(0)
2 Evaluatie Remblokkenset, schijfrem 8020584052334
(0)
1 Evaluatie Remblokkenset, schijfrem 8020584052334
(0)