A.B.S. van 37288: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & differentieel
Top Remblokken producent
A.B.S. Remblokken koop voordelig bij Rexbo
Remblokkenset Achteras LUCAS/TRW A.B.S. 8717109252552 online winkel

A.B.S. Remblokkenset Achteras LUCAS/TRW
Artikel nummer: 37288

Remblokkenset 8717109252552: rating
Evaluatie (0)
  • Inbouwplaats: Achteras
  • Slijtageindicator: Zonder ingebouwde slijtagesensor
  • Hoogte 1 [mm]: 57
  • Breedte 1 [mm]: 95
  • Dikte 1 [mm]: 16
  • Gewicht (kg): 1,2
  • Remsysteem: LUCAS/TRW
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Conditie: Geheel nieuw
32,26 €
incl. 21% BTW,
excl. Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
  • Andere details
  • Producent: A.B.S.
  • Soort: Remblokkenset
  • EAN: 8717109252552
A.B.S. 8717109252552

A.B.S. Remblokkenset 8717109252552 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
FIAT 6000620052
KIA 581014DB00
NISSAN 4406000Q2E
NISSAN 4406000QAF
NISSAN 7701054772
OPEL 1605199
OPEL 1605217
OPEL 4414029
OPEL 4414520
OPEL 9199262
OPEL 93173646
OPEL 93192389
OPEL 95528432
OPEL 95599224
OSCA 28008
RENAULT 440607091R
RENAULT 7701050918
RENAULT 7701054772
RENAULT 8660004446
RENAULT 8671016185
VAUXHALL 9199262
VAUXHALL 93173646
VAUXHALL 93192389
VAUXHALL 95528432
VAUXHALL 95599224
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Remblokkenset producent
ATE 13.0460-2840.2
BOSCH 0 986 424 662
BOSCH 0 986 460 113
BOSCH 0 986 494 040
TEXTAR 2398001
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3611047
QUINTON HAZELL BP1132
QUINTON HAZELL BP215
QUINTON HAZELL BP456
FERODO FDB11
FERODO FVR1516
BREMBO P 23 001
BREMBO P 59 041
DELPHI LP1745
FEBI BILSTEIN 16472
NK 223627
MAPCO 6582
MEYLE 025 239 8017
REMSA 0002.00
REMSA 0591.30
JAPANPARTS PP-109AF
TRW GDB1479
VAICO V40-8022
VAICO V40-8039
LPR 05P946
BLUE PRINT ADN142119
Barum BA2247
ABE C2R011ABE
VALEO 598546
JURID 571215J
JURID 573059J
TRISCAN 8110 10203
TRISCAN 8110 10530
ICER 141351-700
NIPPARTS J3611047
OPTIMAL 2110
OPTIMAL 10307
STARK SKBP-0010124
STARK SKBP-0010419
TEXTAR 2001102
VAICO V40-8022-1
MINTEX MDB2258
MINTEX MDB1003
FTE BL1005A1
A.B.S. 37288
DELPHI LP20
BRECK 23980 00 703 00
ZIMMERMANN 20011.150.1
ZIMMERMANN 23980.170.1
CIFAM 822-635-0
KAMOKA JQ1013032
VALEO 301546
VALEO 872748
MAGNETI MARELLI 363700200475
MAGNETI MARELLI 363700201390
METZGER 1170067
RIDEX 402B0124
RIDEX 402B0417
STARK SKBK-1090173
JP GROUP 8163601010
ASHIKA 51-01-109
MAGNETI MARELLI 363916060370
MEYLE 025 239 8017/PD
AUTOMEGA 120049110
AUTOMEGA 120049120
JP GROUP 1263701619
MASTER-SPORT 13046028402N-SET-MS
MAXGEAR 19-0446
ROADHOUSE 2002.00
METELLI 22-0635-0
ROADHOUSE 2591.30
MAGNETI MARELLI 363710201390
PROFIT 5000-1516
JAPKO 51109
SWAG 60 91 6472
KRAFT 6010902
SASIC 6214005
KAWE 810027
HELLA 8DB 355 007-011
HELLA 8DB 355 010-761
BRAXIS AA0070
DENCKERMANN B110844
DENCKERMANN B110846
FTE BL1890A3
FTE BL1890B3
KAVO PARTS BP-6580
DJ PARTS BP1518
AISIN BPNI-2006
ZEKKERT BS-1162
BSG BSG 65-200-014
Dr!ve+ DP1010.10.0046
FERODO FSL1516
FAST FT29513
KAVO PARTS KBP-6593
KAVO PARTS KBP-6604
FRIGAIR PD21.504
NiBK PN0147
CHAMPION 571215CH
CHAMPION 573059CH
MAGNETI MARELLI 363700459041
JP GROUP 1263701610
QUARO QP3612
TOMEX brakes TX 13-09
OPTIMAL BP-02110
OPTIMAL BP-10307
QUARO QP3612C
BSG BSG 16-202-012
BSG BSG 75-200-014
SAMKO 5SP946
BOSCH 0 986 424 603
LPR 05P946K
SAMKO 5SP946K
MASTER-SPORT 201201771
MASTER-SPORT 201202170
ProfiPower 1B2008
BSG BSG 75-202-005
FAST FT31532
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over A.B.S. Remblokkenset 37288
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Remblokkenset 8717109252552
(0)
4 Evaluatie Remblokkenset 8717109252552
(0)
3 Evaluatie Remblokkenset 8717109252552
(0)
2 Evaluatie Remblokkenset 8717109252552
(0)
1 Evaluatie Remblokkenset 8717109252552
(0)