A.B.S. van 55006: uw geselecteerde voertuig
Automaterialen catalogus:
  • Aandrijfas & homokineet
  • Airconditioning
  • Brandstofsysteem
  • Buizen & slangen
  • Carrosserie, lampen, spiegel
  • Draagarmen & ophanging
  • Elektrische systemen
  • Filter
  • Gloeibougie & ontstekingssysteem
  • Interieur & comfort
  • Koppeling / montage-onderdelen
  • Lagers
  • Motor
  • Motor koelsysteem
  • Oliën & vloeistoffen
  • Pakkingen & afdichtingsringen
  • Remsysteem
  • Reparatiesets
  • Riemen, kettingen, rollen
  • Ruitenreiniging
  • Schokdempers, veren, bladveren
  • Sensoren, relais, besturingseenheden
  • Stuurdelen
  • Trekhaak / onderdelen
  • Uitlaatsysteem
  • Verlichting
  • Versnellingsbak
  • Verwarming / ventilatie
  • Сardanassen & вifferentiëlen
Top Remklauw reparatieset producent
A.B.S. Remklauw reparatieset koop voordelig bij Rexbo
Geleidehulzenset, remklauw Met bouten A.B.S. 8717109530391 online winkel

A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw Met bouten
Artikel nummer: 55006

Geleidehulzenset, remklauw 8717109530391: rating
Evaluatie (0)
  • Inbouwplaats: Vooras
  • Remsysteem: ATE
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met bouten
  • Gewicht (kg): 0,10
  • Conditie: Geheel nieuw
15,87 €* Korting: 15%
13,49 €
incl. 21% BTW,
Verzendkosten
In voorraad
- +
In winkelwagentje
Facebook
Productdetails
  • Voertuigtype: 535i
  • Inbouwplaats: Vooras
  • Carosserietype: Terreinwagen gesloten
  • Speciaalgebruikvoertuig: Niet voor gepantserde voertuigen
  • Remschijftype: Geventileerd
  • Remtype: Schijfremmen
  • Links-/rechtsbesturing: Voor voertuigen met stuur links
  • Chassis: Voor voertuigen met sportchassis
  • Velgen: Voor staalvelgen
  • Laadvermogen: Niet voor verhoogd laadvermogen
  • Landuitvoering: Duitsland
  • Niet voor landenuitvoering: Duitsland
  • Productieland van het voertuig: Frankrijk
  • Voor PR nummer: 1ZM/1ZG
  • Niet voor PR-nummer: 1ZF/1LM/1ZK
  • Niet voor SA code: S2NHA
  • Voor POC: J43
  • Andere details
  • Producent: A.B.S.
  • Soort: Geleidehulzenset, remklauw
  • EAN: 8717109530391
A.B.S. 8717109530391

A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw 8717109530391 geschikt voor de volgende voertuigen:

OEM-nummers
Referentienummer(s) OEM:
Producent OE-nummer
ALFA ROMEO 9947053
CITROËN 443914
DAEWOO 11010154072
FIAT 9404439148
FIAT 9947053
FIAT 9947054
FORD 6087585
FORD 6186923
FORD 6669777
FORD 7201659
HONDA 45007SAEE01
JAGUAR C2C29161
JAGUAR JLM12124
JAGUAR JLM2194
KIA 0K20A3325Z
LANCIA 9404439148
LANCIA 9947053
MERCEDES-BENZ 0004200076
MERCEDES-BENZ A0004200076
NISSAN 411399F525
OPEL 1605658
OPEL 1605747
OPEL 1605905
OPEL 542828
PEUGEOT 443914
PORSCHE 92835194900
RENAULT 440A08807R
SAAB 4467064
SAAB 8955445
SAAB 8969107
SEAT 443698647
SEAT 4D0698647
TALBOT 432030
VAG 443698647
VAG 4D0698647
VAUXHALL 90009274
VAUXHALL 90297768
VAUXHALL 90510085
VAUXHALL 90510227
VOLVO 271584
VOLVO 30683788
VOLVO 3344687
Andere geschikte artikelen voor het ingevoerde OEM-nummer:
Geleidehulzenset, remklauw producent
BOSCH 1 987 470 506
ATE 11.0101-5407.2
ATE 11.0101-5409.2
BOSCH 0 204 104 208
FEBI BILSTEIN 05620
FEBI BILSTEIN 36055
NK 229986
MEYLE 014 698 0006/S
TOPRAN 110 679
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3270304
METZGER 113-1306X
AUTOFREN SEINSA D7003C
ZIMMERMANN 23554.170.1
ERT 400706
ERT 410007
TEXTAR 49000400
TEXTAR 49000800
FTE RKS0097
A.B.S. 55006
ERT 410031
ZIMMERMANN 20961.172.1
ZIMMERMANN 23554.170.3
CIFAM 822-100-1
FRENKIT 824002
STARK SKBK-1090003
STARK SKBK-1090034
STARK SKBK-1090175
STARK SKBK-1090243
STARK SKBK-1090251
STARK SKGSK-1630018
RIDEX 1165G0019
JP GROUP 1161950210
STARK SKBK-1090285
STARK SKBK-1090289
STARK SKBK-1090313
STARK SKBK-1090323
STARK SKBK-1090335
STARK SKBK-1090342
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.105
MEYLE 100 698 0006
JP GROUP 1161951210
FEBEST 2173-FOC
METELLI 22-0100-1
AISIN BPPE-2002
AUTOFREN SEINSA D4612
AUTOFREN SEINSA D7003
BOSCH 1 987 470 603
DT 4.68895
MAXGEAR 27-0425
MAXGEAR 27-0482
VIKA 66151578301
VIKA K61578601
MAXGEAR 49-1363
KRAFT 6032057
KRAFT 6210055
Aanbevolen alternatieven
Feedback van klanten over A.B.S. Geleidehulzenset, remklauw 55006
Dit product werd nog niet beoordeeld. Schrijf als eerste een beoordeling en deel uw mening over uw aankoop met andere klanten.
Schrijf een reactie
5 Evaluatie Geleidehulzenset, remklauw 8717109530391
(0)
4 Evaluatie Geleidehulzenset, remklauw 8717109530391
(0)
3 Evaluatie Geleidehulzenset, remklauw 8717109530391
(0)
2 Evaluatie Geleidehulzenset, remklauw 8717109530391
(0)
1 Evaluatie Geleidehulzenset, remklauw 8717109530391
(0)